Naujienos ir įvykiai

2016.06.01

AUTO KADA SĖKMINGAI PASIRODĖ PARODOJE DUBAJUJE

AUTO KADA ir toliau dalyvauja parodose. Gegužės pradžioje dalyvavo didelėje Artimųjų Rytų regiono automobilių pramonės parodoje „Automechanika Dubai“, kuri vyko gegužės 8–10 dienomis Dubajuje, Jungtiniuose Arabų Emyratuose.

„Automechanika Dubai“ parodoje šiais metais išsiskyrė skyrius „Truck Competence“, surinkęs daugiau kaip 1000 parodos dalyvių, gaminančių ir prekiaujančių krovininių automobilių atsarginėmis dalimis, priedais, siūlančių priežiūros ir kėbulo remonto įrangą bei paslaugas.

„Automechanika Dubai“ organizatoriai skaičiuoja, kad šiais metais paroda pritraukė daugiau kaip 30 000 lankytojų iš 119 šalių. Parodoje buvo 25 šalių paviljonai ir 38 tarptautinių prekybos asociacijų stendai. Iš viso parodos metu buvo eksponuojami daugiau kaip 2000 dalyvių stendai iš 58 pasaulio šalių.

Parodoje AUTO KADA stendas buvo visai šalia Vokietijos paviljono ir pritraukė daugybės potencialių bendradarbiavimo partnerių bei klientų dėmesį. Vyko susitikimai su tais Artimųjų Rytų verslininkais, kurie susidomėjo AUTO KADA prekės ženklo gaminiais, įskaitant krovinių tvirtinimo diržus, kuriuos gaminti šiais metais pradėjo AUTO KADA.

Būtina pridurti, kad Jungtiniai Arabų Emyratai laikomi Artimųjų Rytų regiono centru, o jų autotransporto atsarginių dalių rinka 2015 metais buvo įvertinta 844 mln. USD dolerių. Dėl to dalyvavimas šioje parodoje yra puiki galimybė naujiems verslo kontaktams užmegzti.

Grįžti