Naujienos ir įvykiai

2016.09.06

„AUTO KADA“ dalyvavimas pagrindinėje Skandinavijos sunkvežimių pramonės parodoje

Pagrindinė Skandinavijos komercinių transporto priemonių pramonės paroda „Elmia Lastbil“ Jonkopinge, Švedijoje vyko rugpjūčio 24–27 dienomis. Šiemet parodoje susirinko 425 dalyviai, o per 4 dienas apsilankė daugiau nei 34 000 lankytojų. Bendras parodos plotas viršijo 75 000 kvadratinių metrų – gerokai didesnis už ankstesnės parodos plotą.

Parodos pradžia buvo ypač sėkminga – įvyko pasaulinė „Scania“ naujos kartos sunkvežimių premjera. Tai buvo išties unikalus įvykis, nes „Scania“ pirmą kartą per 21 metus pristatė visiškai naują sunkvežimį.

„Iron Knight“ yra greičiausias sunkvežimis pasaulyje, kurį „Volvo Trucks“ taip pat pristatė „Elmia“ parodos metu. „Iron Knight“ sunkvežimio transmisija yra tokia pat, kaip ir įprasto „Volvo FH“ sunkvežimio. Tačiau modifikuoto ir sumontuoto viduryje D13 variklio galia yra padidinta maksimaliai. Dėl skysčiu užpildyto aušintuvo ir keturių turbokompresorių, „Iron Knight“  pasiekia 2 400 AG galią ir 6 000 Nm sukimo momentą. „Elmia Lastbil“ parodos metu buvo pasiektas ir pasaulinį rekordą viršijantis greitis, kai vairuodamas Boije Ovebrink pasiekė 276 km/val. greitį 1 000 metrų distancijoje.

Tačiau parodoje buvo galima pamatyti ir patirti daug daugiau – „Elmia Lastbil“ organizatoriai siūlė ir plačią debatų, diskusijų, seminarų, varžybų, taip pat vyko Švedijos tikslaus sunkvežimių vairavimo  ir kranų valdymo čempionatas, o taip pat žiūrovų mėgstamiausias renginys: „Nordic Trophy“ varžybos.

„Tai rodo mūsų tikrąją galią ir įtaką rinkoje. (...) Akivaizdu, kad ši pramonės sritis domina daugelį žmonių, ir kad šiuo metu matomas jos pakilimas. „Elmia Lastbil“ yra paroda, skirta kiekvienam, besidominčiam sunkvežimių pramone ir krovinių gabenimo verslu,“ – teigė Annika Brandin, „Elmia Lastbil“ vadovė.

Per keturias parodos dienas, „AUTO KADA“ stende vyko daug pokalbių ir diskusijų, lankytojai buvo kviečiami vaišintis gaiviaisiais gėrimais bei išbandyti savo sumanumą ir jėgas „El Toro“ žaidime. „AUTO KADA“ stendas sulaukė didelio lankytojų susidomėjimo, nes šiemet jis išsiskyrė novatorišku dizainu ir ryškiomis spalvomis, o taip pat šventiška atmosfera, kurią mums pavyko sukurti savo stende.

Dėkojame visiems „AUTO KADA“ stendo lankytojams, tikimės susitikti 2018 metų parodoje!

Grįžti