Новости

2016.05.31

AUTO KADA STARTUOJA AUTOMOBILIŲ PRAMONĖS PARODOSE

Jau tapo įprasta, kad krovininių automobilių atsarginių dalių gamybos ir prekybos įmonė AUTO KADA dalyvauja tokiose automobilių pramonės parodose, kaip „Automechanika Frankfurt“ (Vokietija) ir „Elmia Lastbil“ (Švedija). Šiais metais pirmą kartą AUTO KADA su savo stendu dalyvavo ir pagrindinėje tarptautinėje automobilių gamybos ir paslaugų parodoje Turkijoje „Automechanika Istanbul”, kuri vyko 7–10 balandžio dienomis Stambule.

„Automechanika Istanbul” kasmet suburia daugybę dalyvių ir lankytojų iš Azijos, Centrinės ir Rytų Europos, dar Šiaurės Afrikos. Parodos dalyviai daugiausiai yra OEM atsarginių dalių ir priedų gamintojai, dar paslaugų įrangos, prietaisų, atsarginių dalių ir priedų mažmenininkai bei platintojai.

Įspūdingame 40 000 m2 parodų centre per keturias dienas buvo galima susipažinti su naujausiomis automobilių pramonės tendencijomis ir technologinėmis naujovėmis. Parodos organizatorių duomenimis, ir šiais metais parodoje „Automechanika Istanbul” buvo ne mažiau lankytojų, kaip ir praeitais metais – šiemet joje dalyvavo daugiau kaip 1500 dalyvių iš daugiau kaip 41 pasaulio šalies. Iš viso parodą aplankė daugiau kaip 50 000 lankytojų.

Parodos metu AUTO KADA stendas sulaukė tikro parodos lankytojų antplūdžio, čia buvo daugybė susitikimų su bendradarbiavimo partneriais ir klientais, susidomėjusiais AUTO KADA gaminiais. Tačiau AUTO KADA nestovi ties tuo, kas pasiekta, ir šiais metais dalyvaus dar keliose tarptautinėse automobilių pramonės parodose.

Dalyvavimas parodose ne tik skatina Latvijos ir AUTO KADA atpažįstamumą eksporto rinkose, bet ir supažindina potencialius bendradarbiavimo partnerius su AUTO KADA ženklo prekėmis, kurį šiais metais papildė pačių gaminti, aukštos kokybės krovininiai diržai.

Вернуться