„Aspöck“ yra Europoje pirmaujanti visiems velkamų transporto priemonių tipams skirtų surenkamųjų apšvietimo sistemų gamintoja. Mūsų įmonė jau daugiau nei 40 metų orientuojasi į maksimalios precizijos ir tobulumo reikalavimų įgyvendinimą.

Sunkvežimių priekabos:
Pasitikėkite visų sunkvežimių priekabų tipų apšvietimo rinkos lyderiu. Mes esame visapusiškai individualizuotų sprendimų ir sistemų tiekėjas. Novatoriški hibridiniai LED sprendimai priekabų rinkoje atskleidžia apie svarbią tendenciją – keliuose siekiama vis didesnio efektyvumo ir saugumo.

Priekabos:
„Aspöck Group“ jau daugybę metų sėkmingai vysto automobilių priekabų apšvietimo ir instaliacijos sprendimus. Pasitelkus novatoriškas technologijas ir funkcionalius dizainus, gaminami rytdienos pasaulio poreikius atitinkantys žibintai. Gero matomumo suteikiamas saugumas yra ypatingai svarbus mums, vežamam kroviniui, vairuotojams ir aplinkiniam eismui.

Žemės ūkio ir savaeigės mašinos:
„Aspöck“ yra atsakymas visiems, ieškantiems funkcionalaus dizaino ir patikimos technologijos – bendrovė šiuo atsakymu yra jau 40 metų! Specialiai mūsų klientams pritaikytų produktų kiekis nuolatos auga. Savo plėtros pajėgumus mes investuojame tiek į modulinių gaminių asortimento išplėtimą, tiek į žemės ūkio sektoriaus klientams specialiai pritaikytų žibintų vystymą. Kruopščiai suprojektuoti ir funkcionaliai optimizuoti žibintai puikiai nušviečia svarbų jūsų darbą.

Atsarginės dalys ir priedai
„Aspöck“ atsarginių dalių asortimentas sunkvežimių ir priekabų apšvietimui išsiskiria savo aukšta kokybe ir funkciniu saugumu. Dėl šių savybių „Aspöck“ iškilo tarp lyderiaujančių originalios įrangos gamintojų.
Atsarginių dalių asortimentas apima ne tik platų žibintų ir jų komponentų pasirinkimą, bet ir jiems skirtas kištukines jungtis bei daugybę įvairių priedų.