Didmeninė kryžmių ir transmisijos dalių prekyba. „Bakkeren“ tiekia originalias ir pakaitinių prekių ženklų dalis. Mūsų pasiūlą sudaro produktai tokiems prekių ženklams, kaip „Mercedes®“, „Ford®“, „Volvo®“, „Scania®“, „Chevrolet®“, „Mack®“, „Nissan®“, „Hino®“, „Tata®“, „Fiat®“, „Paccar®“, „MAN®“ ir „DAF®“.
Nusimanymas apie stipriai nusidėvinčias dalis tapo mūsų specializacija. Mes gaminame ir visame pasaulyje parduodame bei tiekiame transmisijos dalis ir kryžmes. „Bakkeren“ yra lyderiaujanti transmisijos dalių ir kryžmių tiekėja. „Bakkeren“ yra 128 metus skaičiuojantis šeimos verslas, kurio tiekiamus patikimus produktus galima aptikti visame pasaulyje važinėjančiuose sunkvežimiuose ir lengvuosiuose automobiliuose.

„Bakkeren“ yra privati įmonė, kurią 1883 m. Nyderlanduose įsteigė Antonius Bakkeren. Unikalios metalų apdirbimo technikos, ilgaamžiškumas ir konstrukcijos netrukus užtarnavo solidžią reputaciją. Savo veiklą įmonė pradėjo nuo turėklų ir važiuoklių gamybos bei miesto rotušės restauracijos. Geležines „Bakkeren“ konstrukcijas istoriniame Bredos centre galima išvysti iki pat šių dienų. „Bakkeren“ taip pat išvystė priekaboms skirtą vakuuminę stabdžių sistemą, kurią patvirtino Nyderlandų nacionalinė vyriausybė. Šias sistemas įmonė gamino ir diegė iki Antrojo pasaulinio karo.
Po 1940 m. įvykusios Nyderlandų okupacijos „Bakkeren“ buvo priversta sustabdyti savo veiklą, tačiau 1944 metų pabaigoje ją atnaujino. Karui pasibaigus, „Bakkeren“ ėmėsi rekonstruoti ir kitiems tikslams pritaikyti amerikiečių armijos reikmenis. Naujuoju generaliniu direktoriumi tapo Peter Bakkeren, o 1945 m. bendrovė pradėjo gaminti savo pirmąją priekabą bei ėmėsi prekiauti stiprų nusidėvėjimą patiriančiomis sunkvežimių dalimis.

1953 m. įvykęs didžiulis Šiaurės jūros potvynis šalyje lėmė katastrofiškus nuostolius. „Bakkeren“ projektavo ir gamino žemagrindžius sunkvežimius, naudotus potvynio užlietų sričių atkūrimui. Plečiantis „Bakkeren“ veiklai, įmonė persikėlė į naują vietovę.

Šeštajame dešimtmetyje Europos automobilių pramonė suaktyvino sunkiasvorių sunkvežimių gamybą, o „Bakkeren“ pavyko sėkmingai įsilieti į šią augančią rinką. Pradėjusi bendradarbiauti su Italijos naftos bendrove, „Bakkeren“ įžengė į tarptautines rinkas ir ėmėsi eksporto.

Septintajame dešimtmetyje „Bakkeren“ įrodė, kad stiprų nusidėvėjimą patiriančių automobilių dalių rinkoje yra novatoriška ir į kliento poreikius orientuota partnerė, kurios specializacija – transmisijos dalių ir kryžmių sektorius. Didžiausią dėmesį „Bakkeren“ skyrė tarptautinei automobilių rinkai. Įmonės produktai ir paslaugos pasaulinės automobilių pramonės srityje paklojo pamatus solidžiai reputacijai ir patenkintų klientų bazei.