Transporto ir logistikos pasaulyje viskas yra tarpusavyje susiję. „BPW Group“ – tai pasaulinis mokslinių tyrimų ir plėtros specialistų, pramoninės gamybos ir pardavimo tinklas, skirtas susidoroti su visomis užduotimis, su kuriomis susiduria transporto priemonių gamintojai ir operatoriai: šiandien, rytoj ir ateityje.

Viską, kas judina, skaitmeniniu būdu jungia, saugo ir apšviečia priekabas, apima „BPW Group“ prekių ženklai: BPW, „Ermax“, „HBN-Teknik“, „Hestal“ ir „idem telematics“
BPW gamybos bendrovės
BPW visame pasaulyje gamina esminius kelių transportui skirtus komponentus.

Mes deriname pažangiausias pilkojo bei stipriojo ketaus ir plastiko technologijas su skaitmeniniu būdu įtinklintais Pramonės 4.0 gamybos, surinkimo ir kokybės užtikrinimo procesais. IATF 16949 sertifikatas įrodo, kad BPW atitinka aukščiausius automobilių, komercinių transporto priemonių ir žemės ūkio pramonių keliamus reikalavimus.

BPW inovacijų centrai
Elektriniam judrumui, mechatronikai ir transporto internetui (angl. „Internet of Transport“) skirti inovacijų centrai atveria duris į transporto ir logistikos ateitį. Jie sudaro platformą visoms „BPW Group“ tarpdisciplininių tyrimų ir plėtros komandoms ir padeda užmegzti ryšius su universitetais, mokslinių tyrimų įstaigomis ir novatoriškomis įmonėmis. Viena iš BPW grupės bendrovių yra „idem telematics“ – viena iš stipriausių sunkvežimių ir priekabų telematikos tiekėjų, kuri taip pat aktyviai skatina Logistikos 4.0 principus atitinkantį transporto priemonių, vairuotojų ir krovinių įtinklinimą ir skaitmeninių procesų taikymą.

BPW prekybos ir paslaugų bendrovės

Daugiau nei 50-yje pasaulio šalių veikiančios dukterinės BPW įmonės yra puikiai įtinklintos ir susipažinusios su vietinių transporto pramonių reikalavimais gaminiams ir paslaugoms: nuo Šilko kelio iki Kalahario. Siekdami užtikrinti optimalų sunkvežimių ir priekabų mobilumą net atokiausiuose regionuose, mes kliaujamės plačiu pasauliniu paslaugų tinklu ir valdome vieną iš Europoje lyderiaujančių atsarginių dalių organizacijų.