„Cummins Filtration“ yra pasaulyje pirmaujanti originalios įrangos gamintoja (OEM), antrinėje automobilių dalių rinkoje siūlanti filtravimo sprendimus dyzeliniams varikliams, transmisijoms ir pramoniniam naudojimui, įskaitant variklius, kurių darbinis tūris siekia nuo 3 iki daugiau nei 100 litrų.

Mes esame variklių ekspertai
Dinamiška tarp visų pasaulinių „Cummins“ padalinių egzistuojanti sinergija užtikrina, kad mūsų klientai gaus pažangiausias technologijas ir geriausias, specifinius jų poreikius atitinkančias tiekimo ir optimalias pristatymo galimybes. Atsidavę mūsų darbuotojai ir aukščiausios kokybės tiekėjai iš kiekviename žemyne veikiančių vietinių padalinių klientus savose unikaliose rinkose gali aptarnauti efektyviau ir našiau. Šimtus originalios įrangos gamintojų, tūkstančius prekiautojų / platintojų ir šimtus tūkstančių galutinių vartotojų apimančią pasaulinę klientų bazę turinti „Cummins Filtration“ siūlo originalios įrangos (OE) specifikacijas ir klientų poreikius pranokstantį patikimumą. Tam, kad patenkintume jūsų poreikius, su savo „Fleetguard“ prekių ženklo gaminiais mes aprėpiame įvairiausią variklių panaudojimą rinkoje.

Atsidavę patikimumui
Kaip vieninteliai filtrų gamintojai, kurie taip pat yra variklius gaminančios bendrovės dalis, mes tiksliai žinome, ko reikia pačiai geriausiai variklių apsaugai – ir taškas. Tokie mūsų ryšiai reiškia, kad turime privilegiją savo produktus tobulinti tiesiogiai greta kiekvieno kuriamo variklio, o jų galimybes išbandyti atliekant tuzinus tyrimų tiek bandymų kamerose, tiek realiomis sąlygomis visame pasaulyje. Mūsų technologija buvo patikrinta milijonų kilometrų ir šimtų tūkstančių valandų, praleistų tiek laboratorijose, tiek realiame pasaulyje analizuojant variklius, kad jūs galėtumėte būti tikri, kad mūsų teikiami sprendimai pasiteisins kiekvieną kartą. Be to, mes suprantame, kad kiekvienos įmonės veidą kuria jos klientus aptarnaujantys žmonės, todėl labai didžiuojamės, kad „Cummins Filtration“ darbuotojai yra atsidavę tiek mūsų produktams, tiek klientams.

„Cummins Filtration“ yra pasaulinė bendrovė su įvairiose šalyse įsikūrusiais korporatyviniais, gamybos, platinimo ir mažmeninės prekybos padaliniais. Visi šie padaliniai yra strategiškai išdėstyti taip, kad užtikrintų produktų prieinamumą ir kokybę mūsų klientams, kad ir kur jie būtų įsikūrę.

• 5 techniniai centrai (Kukvilis (Tenesis), Stoutonas (Viskonsinas), Kemperas (Prancūzija), Pūna (Indija), Uhanas (Kinija))
• 13 gamyklų (Kukvilis (Tenesis), Nilsvilis (Viskonsinas), San Luis Potosi (Meksika), San Paulas (Brazilija), Kemperas (Prancūzija), Izmyras (Turkija), Johanesburgas (Pietų Afrika), Pūna (Indija), Šanchajus (Kinija), Suvonas (P. Korėja), Kilsaitas (Australija))
• Daugiau kaip 33 000 mažmeninės prekybos vietų visame pasaulyje
• Pagrindinė būstinė įsikūrusi Našvilyje (Tenesio valstijoje)