„Fleetguard“ prekės ženklo filtrai priklauso „Cummins Filtration“ – pasaulyje pirmaujančiai originalios įrangos gamintojai (OEM), antrinėje automobilių dalių rinkoje siūlančiai filtravimo sprendimus dyzeliniams varikliams, transmisijoms ir pramoniniam naudojimui, įskaitant variklius, kurių darbinis tūris siekia nuo 3 iki daugiau nei 100 litrų.

Žemės ūkis
„Cummins Filtration“ yra pasaulyje pirmaujanti dyzelinu ir dujomis varomai žemės ūkio įrangai skirtų filtravimo produktų kūrėja ir gamintoja. Kliaudamiesi technologijomis ir kokybe, mes nuolat stengiamės diferencijuoti savo produktų pasiūlą, norėdami aprėpti kuo įvairesnes jų panaudojimo sritis, įskaitant traktorius, purkštuvus, šieno pjovimo ir vyniojimo įrangą bei kombainus.

Statybos
„Cummins Filtration“ gaminiai apsaugo jūsų statybinę įrangą, kad ir kokia sudėtinga būtų jūsų darbo aplinka. Naujausias technologijas taikantys mūsų filtrai užtikrina aukštą jūsų dyzelinės įrangos našumą ir saugumą bet kokioje statybvietėje. „Cummins Filtration“ gaminiai gali būti naudojami įvairiausiuose įrenginiuose, įskaitant keltuvus, kranus, ekskavatorius, šakinius krautuvus, traktorius, bendrosios paskirties mašinas, bekelės traktorius, klotuvus, skreperius ir apdailos įrangą.

Lokomotyvai
„Cummins Filtration“ siūlo platų aukštos kokybės produktų asortimentą, skirtą dyzelinių lokomotyvų segmentui, kur saugumas yra visų klientų pagrindinis prioritetas.


Jūrų sektorius
„Cummins Filtration“ siūlo technologiškai pažangius filtravimo produktus ir paslaugas įvairiapusiam jūrinės dyzelinės įrangos taikymui. Mūsų produktai, tokie kaip „Sea Pro FH240 Series“, yra sertifikuoti naudojimui jūroje ir atitinka aukščiausius našumo ir saugumo lygius, užtikrinančius maksimalų veikimo laiką.

Kasyba
Turint omenyje mūsų padalinių įsitvirtinimą visame pasaulyje ir visapusišką pagalbą klientams, „Cummins Filtration“ yra akivaizdus pasirinkimas ieškantiems partnerio kasybos darbams. Mūsų produktai apima daugybę pritaikymo būdų ir rinkų: kranus, ekskavatorius, ratinius ir šakinius krautuvus, greiderius, maišytuvus, medžiagų tvarkymo, miškininkystės ir požeminės kasybos įrangą.

Nafta ir dujos

Naftos ir dujų verslas yra išskirtinis, o šio sektoriaus klientai kelia griežtus reikalavimus: 24 valandų darbo dienos, nenutrūkstamas aptarnavimas, minimalus prastovų laikas ir darbas atokiose vietose. Laikas yra pinigai, ir niekas to nesupranta geriau nei naftos ir dujų sektoriaus klientas. „Fleetguard“ produktai teikia realią vertę, nes šis sektorius to reikalauja. Vertingų investicijų naftos ir dujų rinkoje apsauga yra esminė jūsų verslo sėkmei.


Kelių transportas

„Cummins Filtration“ yra keliuose ir magistralėse naudojamam transportui skirtų filtravimo produktų ir paslaugų rinkos lyderis, kuris savo filtrų projektavimui ir gamybai pritaiko ir kuria naujausias technologijas. Nesvarbu, ar vairuojate sunkiąsias, vidutines ar lengvąsias transporto priemones, mes turime jums skirtų produktų, padėsiančius išlikti kelyje ir aplenkti remonto dirbtuves.

Energijos gamyba

„Cummins Filtration“ yra pasaulinė filtravimo ir aušinimo produktų tiekėja elektros energijos gamybos rinkoje. Tenkindami augančius besivystančių šalių poreikius, mes siūlome tinkamiausią produktų asortimentą ir aprėptį. Nesvarbu, ar elektros energija aprūpinate ligoninę, ar duomenų centrą, mūsų siūlomi sprendimai užtikrins sklandų jūsų darbą.

Automobiliai ir lengvasis transportas
„Cummins Filtration“ produktai yra sukurti aukštai kokybei ir našumui, reikalingo jūsų lengvųjų transporto priemonių reikmėms.