FRITEC yra stabdžių gamybos įmonė su daugiau nei 30 metų patirtimi automobilių rinkoje. Mes sukūrėme pasaulinio lygio produktų, o įmonės organizacinė struktūra mums suteikia galimybę tobulinti naujas trintinių medžiagų gamybos technologijas.

Trintinių medžiagų gamybą FRITEC pradėjo 1977 m., turėdama pagrindinį tikslą kurti, plėtoti ir gaminti automobilių sektoriui ir pramoniniam naudojimui pritaikytas trintines medžiagas, kurios daugiausia būtų paremtos siekiu patenkinti stabdžių rinkos poreikius ir spręsti jos problemas. Per daugelį metų FRITEC sukaupė didelę patirtį kurdama ir gamindama išsamiausią produktų asortimentą, visame pasaulyje pagerinusį transporto priemonių ir mašinų stabdymo sąlygas.

Aukšta kokybė, techniniai sprendimai, patirtis ir profesionalus požiūris mums padėjo augti ir užimti rinkos lyderių pozicijas; FRITEC yra įsipareigoję gaminti pažangiausių technologijų ir aukščiausius kokybės standartus atitinkančius gaminius, o klientams suteikti geriausią aptarnavimą, techninę pagalbą ir nuolatinius mokymus.

CERAMIC HD
* Keraminės stabdžių trinkelės sunkvežimiams, autobusams ir kitoms didelių apkrovų reikmėms.
* Stabilus efektyvumas ekstremaliomis sąlygomis
* Aukščiausios kokybės HD diskinių stabdžių trinkelės pasižymi geresnėmis trinties savybėmis ir ilgu naudojimo laiku, nes yra pagamintos iš tokių žaliavinių medžiagų, kaip aramidinis ir keraminis pluoštai, aukštos kokybės grafitas, dervos ir kt. Ši sandara pritaikyta atlaikyti aukštas temperatūras, kurios būdingos daugeliui sunkiasvorių transporto priemonių.