„Gates Corporation“ yra pirmaujanti konkrečioms sritims pritaikytų hidraulinių ir galios perdavimo sistemų gamintoja. „Gates“ siekia praplėsti medžiagotyros mokslo ribas ir visa tai naudoja kurdama gaminius, kurie nuolat pranoksta lūkesčius. Tačiau ant savo inovacijomis turtingos istorijos laurų „Gates“ nesiilsi, o ją išnaudoja siekdama įkvėpti naujus sprendimus, kurie bus naudojami per artimiausius šimtmečius. „Gates“ nuolat investuoja į mokslinius tyrimus, plėtrą bei technologijas, todėl mūsų produktai ne tik pranoksta pramonės standartus – jie viršija aukštus mūsų klientų lūkesčius. Mes investuojame į savo žmones ir įgyjame praktinės patirties, kuri mums leidžia išspręsti įvairius šiuolaikinius savo klientų iššūkius ir pasiruošti laukiantiems ateityje. Mes nuolat plečiame savo produktų katalogą ir pridėtinę vertę kuriančių paslaugų pasiūlą, norėdami padėti kiekviename savo klientų veiklos aspekte. „Gates“ jums tinkamą produktą yra paruošęs tiek pačioms ekstremaliausioms, tiek įprastinėms sąlygoms – visada tinkamoje vietoje ir tinkamu laiku. Nesvarbu – gaminate originalią įrangą ar rūpinatės atsarginių dalių rinkos produkcija, mes įmonių našumą, produktyvumą ir pelningumą didiname visose pramonės srityse. Mes esame „Gates“.

„Gates“ misija
„Gates“ siekia būti geriausia hidraulinių ir galios perdavimo sistemų bendrove pasaulyje, kurios gaminiai, paslaugos ir sprendimai klientams atveria begalines galimybes.

Vizija
Nuolatinė medžiagotyros mokslo ribų plėtra, skatinanti pasaulio judrumo pažangą.

Vertybės
Atsakomybė
Reputacija nėra sukuriama per naktį. „Gates“ visa tai per pastaruosius 100 metų sukūrė kliaudamasi sąžiningumu, stipriu atsakomybės jausmu ir atsidavimu darbų saugai.

Bendradarbiavimas
Partnerystė su klientais, tiekėjais, platintojais ir kolegomis yra šios įmonės sėkmės pagrindas. „Gates“ vertina savo darbuotojų įvairovę ir įsitraukimą į įmonės veiklą, todėl stengiasi užtikrinti, kad šioje organizacijoje būtų išgirstas kiekvieno balsas.

Atkaklumas
Puikiems rezultatams būtinas optimizmas, susitelkimas ir ryžtas pasiekti tikslų.

Smalsumas
„Gates“ nuolat stebi pasaulį ir domisi: „Kas laukia ateityje?“ „Gates“ ieško atsakymų, kurie galėtų patobulinti mūsų pasaulį.

Atsidavimas
Kiekvienas „Gates“ pagamintas produktas ir priimtas sprendimas atspindi nesvyruojantį bendrovės atsidavimą kokybei.

„Gates“ istorija: Kelias pirmyn
1911 m. Charles‘as C. Gates‘as įsigijo padangų ir gumos bendrovę ir Denveryje (Kolorado valstijoje, JAV) įsteigė parduotuvę. Po kelerių metų „Gates“ išrado galios perdavimo revoliuciją padariusį trapecinį dirželį (V-belt). Tai buvo tik pati laukiančių pasiekimų pradžia. Vėliau „Gates“ pristatė daugybę kitų galios perdavimo ir hidraulikos naujovių, kurios palietė beveik kiekvieną pramonės šaką.

Praėjus daugiau nei šimtmečiui, „Gates“ Denverį vis dar laiko savo namais, tačiau šis nedidelis šeimos verslas išaugo iki pasaulinio galios perdavimo ir hidraulikos sistemų, paslaugų ir sprendimo lyderio su daugiau nei 100 padalinių 30-yje šalių ir daugiau nei 15 000 darbuotojų. Per pastarąjį šimtmetį pasikeitė daug kas, bet vienas dalykas išliko toks pat: „Gates“ tebėra atsidavę pasaulio judėjimui į priekį.