Atraminės kojos, ašinės atramos, atsarginių ratų laikikliai, įvairi priekabų įranga. Atramų, reguliavimo ir tvirtinimo priemonės komercinių transporto priemonių versle yra esminiai elementai.

„Haacon“ atraminės kojos – profesionalų pasirinkimas
„Haacon“ pavadinimas Vokietijos vidutinių įmonių segmente žymi išskirtinę kokybę ir efektyvią garantinę techninę priežiūrą. Būtent todėl transporto priemonių gamintojai savo priekaboms jau dešimtmečius renkasi patikimus „haacon“ komponentus.

Aliumininės „haacon AX“ atraminės kojos – reikšmingas jūsų transporto priemonės svorio palengvinimas! Jums sumažintas transporto priemonės svoris reiškia didesnę naudingąją apkrovą ir mažesnes degalų sąnaudas. „Haacon“ yra teisingas pasirinkimas bet kuriuo atveju.

„Haacon“ – komercinių transporto priemonių dalys, kuriomis galite pasitikėti.
Esame nepriklausoma vidutinio dydžio įmonė, turinti 150 darbuotojų. Miltenbergo ir Verthaimo regione esame svarbus darbdavys, o mūsų būstinė įsikūrusi Froidenberge-Kolenberge (Pietų Špesartas).

„Haacon Hebetechnik“, GmbH, yra inžinerijos įmonė, turinti didelę patirtį įvairiuose pelninguose (nišiniuose) mechaninių ir elektromechaninių kėlimo technologijų sektoriuose.

„Haacon“ – viena iš pirmaujančių inžinerinių bendrovių, galinčių pasigirti specialios paskirties gamybos padaliniais. Tai pabrėžia ir mūsų šūkis „Kompetencija kėlimo technologijose“. Bendrovės komanda suvienija patirtį, kokybę, pažangias technologijas ir efektyvumą, kad sukurtų novatoriškus sprendimus įvairiausioms taikymo sritims ar specifiniams poreikiams.

„Haacon“ vadybos komanda turi subalansuotą amžiaus struktūrą ir pasižymi įspūdinga technine bei komercine kompetencija.

„Haacon“ siekia visiems savo darbuotojams suteikti aukšto lygmens mokymus ir išsilavinimą. Tai vienodai taikoma tiek akademinės, tiek neakademinės aplinkos darbuotojams.

„Haacon“ nuolat gerina įmonės darbuotojų darbo sąlygas ir rūpinasi jų profesinio ir asmeninio gyvenimo pusiausvyra. Mes puikiai suprantame, kaip svarbu efektyviai išnaudoti darbo įrangą ir gamtos išteklius.

Savo darbuotojams „Haacon“ siūlo veiklos rezultatais pagrįstą ir, esant pakankamai sėkmingam darbui, vidutinį atlyginimą viršijančią užmokesčio struktūrą. Tai taikoma bazinėms pajamoms, būsimoms premijavimo ir bendrovės pensijų sistemoms.

„Haacon“ ypatingą svarbą teikia tam, kad įmonės švietimo ir mokymų struktūra tobulintų ir vystytų pavienių darbuotojų asmenybes ir kartu iš esmės prisidėtų prie mūsų įmonės gerovės.