Jau daugiau nei 100 metų „Maxion Wheels“ ir patronuojamosios įmonės originalios įrangos gamintojus (OEM) aprūpina aukščiausios kokybės ratais ir novatoriškiausiomis technologijomis. Šiandien „Maxion Wheels“ savo sutelktą patirtį naudoja beveik visose automobilių rinkose pasaulyje ir beveik visiems originalios įrangos gamintojams.
Mums taip pat padeda patronuojančiosios įmonės „Iochpe-Maxion“ tvirtumas ir saugumas, todėl mūsų klientai gali pasitikėti, kad užtikrinsime jiems reikalingą ilgalaikį augimą, infrastruktūrą ir stabilumą.

Išvystęs tarptautinį, strategiškai išdėstytą inžinerinės, technologinės ir gamybinės infrastruktūros tinklą, „Maxion“ yra vienas iš nedaugelio ratų gamintojų, galinčių dirbti išties pasauliniu lygmeniu. Tai mums ne tik leidžia sumažinti logistikos išlaidas, bet ir suteikia galimybę panaikinti besidubliuojančius procesus ir racionalizuoti sudėtingą darbą, kylantį dirbant su skirtingais vienos transporto priemonės platformos variantais. „Maxion“ geba pritaikyti tas pačias konstrukcijas, technologijas ir valdymą kelioms gamybos linijoms ir nuolatos užtikrinti kokybišką produktą bet kur ir bet kada.

Nesvarbu, kur pagamintas „Maxion“ ratas, jis pagamintas visiškai tiksliai.

Rato mes neišradome…
tik kiekvieną naujovę nuo tada.

Nuo tada, kai sukonstravo pirmuosius „Model T“ skirtus medinių stipinų ratus, beveik kiekvieną esminę ratų inovaciją automobilių pramonėje įdiegė būtent „Maxion Wheels“. Per pastaruosius 100 metų „Maxion“ išaugo tiek, kad su įvairiapuse ir plačia gaminių pasiūla gali aptarnauti visą pasaulį aprėpusią klientų bazę. Šiandien „Maxion“ tęsia inovacijų kūrimą ir plėtoja savo pagrindinių produktų katalogą, kartu strategiškai plėtodama gamybos pajėgumus, kad šie neatsiliktų nuo augančio klientų kiekio.