Kompanijos Hengst Automotive, įsikūrusios Miunsteryje (Šiaurės-Reino Vestfalijoje, Vokietijoje), specializacija – skysčių kontrolės, karterio vėdinimo sistemos, taip pat tepalų, oro ir salono filtravimo sistemos.

Žinoma, pasirinkimas, filtrų sistemų gerinimas ir tobulinimas, atsižvelgiant į jų paskirtį, taip pat įvairūs plesavimo būdai, yra mokslas savaime, „Hengst“ geometrija, fizika ir chemija yra labai reikšmingi. Taip pat klientai, dizaineriai ir gamintojai nuolat kažko nori ir reikalauja.

Juk vis dėlto filtrų darbas yra ypač svarbus. Dar vienas svarbus reikalavimas – filtravimo sistema turi užimti kuo mažiau vietos, ji turi būti kuo lengvesnė, lengvai keičiama ir prižiūrima.

„Hengst“ filtravimas yra inžinerijos, konstrukcijos, dizaino ir teisingos medžiagos parinkimo klausimas. Individualūs filtrai pertvarkomi į vis sudėtingesnes detales arba pilnas filtravimo sistemas, tad daugiafunkcės skysčių priežiūros sistema turi įtraukti visus šiuos reikalavimus.
Gamyba „Hengst“ reiškia teorijos pritaikymą praktikoje. Plėtra tampa pritaikymu. Mes tikime tinkamų žmonių įtraukimu į savo gamybos eigą nuo pradinės kūrybinės dalies, leisdami jiems prisidėti prie produktų sprendimų pritaikymo su savo medžiagų ir gamybos išmone.

„Hengst“ išsiskiria nuo savo konkurentų savo ypač aukšta vertikalia integracija. Nuo filtravimo medžiagų paruošimo ir tobulinimo iki plastikinio korpuso ir slėgio liejimo komponentų – viską pagamina „Hengst“. Pavyzdžiui, mūsų liejykla Nordvalde (Vokietijoje) yra viena moderniausių liejyklų pasaulyje.

Mes taip pat užtikriname ypatingą efektyvumą savo įstaigose: Mūsų klientai jau įvertino mūsų pristatymų patikimumą ir mažą nusiskundimų skaičių.