Per visą savo 65 metų istoriją JOST įsitvirtino kaip pasaulinis komercinių transporto priemonių sistemų, modulių ir komponentų gamybos rinkos lyderis. Visa tai kompanijos lankstumo, techninės išmonės, verslumo mąstysenos ir gerų santykių su savo darbuotojais bei klientais dėka.

JOST teikia labai kokybiško prekės ženklo gaminius, kurie yra suskirstyti į šias sistemines grupes: transporto priemonės sąsajos (sutelkiant dėmesį į gaminius, kurių reikia vilkikų ir priekabų komercinių transporto priemonių junginiams valdyti, pvz., balniniams sukabintuvams ir važiuoklei), krovinių sprendimai (konteinerių įranga ir hidraulinių cilindrų gaminiai) ir manevringumo gaminiai (traktorių (sunkvežimių), puspriekabių ir priekabų ašys, taip pat priverstinės vairavimo sistemos).

Pagrindinis balninių sukabintuvų ir važiuoklių tiekėjas visame pasaulyje JOST pirmauja transporto priemonių sąsajų sektoriuje. JOST tarptautinės rinkos lyderio poziciją įtvirtino jos stiprūs prekės ženklai, ilgalaikis bendradarbiavimas su klientais, kurį palaiko pasaulinis pardavimo tinklas, ir efektyvus kapitalo nereikalaujantis verslo modelis. Keturi JOST prekės ženklai – JOST, ROCKINGER, TRIDEC ir „Edbro“ – yra vertinami rinkoje, nes jų gaminiai yra kokybiški ir jie nuolat atsinaujina.