„Jurid®“ yra aukščiausios kokybės stabdžių sistemų prekės ženklas ir vienas iš pasaulinių lyderių originalios įrangos ir atsarginių dalių rinkose. Prekės ženklas daugiau nei 100 metų išsiskiria pirmavimu technikos naujovių srityje. Šiandien „Jurid®“ yra meistriškumo ir nuolatinio įsipareigojimo kurti ateities stabdymo sprendimus sinonimas.

„Jurid®“ labai stengėsi, todėl tapo originalios įrangos tiekimo lydere ir patikima stabdymo sistemų tiekėja. Iš tikrųjų, „Jurid®“ tiekia aukščiausios kokybės stabdžių detales pirmaujantiems pasaulio gamintojams ir atsarginių dalių rinkai. Prekės ženklas atkakliai siekia būti tobulas, kuo tikslesnis, jo patirtį rodo geriausi rezultatai, kurie pasiekiami glaudžiai bendradarbiaujant.

Rimtas atsidavimas tyrimams ir novatoriškumui, entuziastinga inžinerija ir ypač kruopštūs gaminių bandymai mūsų bandymų stočių laboratorijose užtikrina mūsų produktų saugumą ir patikimumą. Mums svarbiausias – tikslumas. „Jurid®“ išmano vieną dalyką: detalės turi būti kokybiškos. Būtent todėl „Jurid®“ skiria ypatingą dėmesį gaminių ir paslaugų, sukurtų visoms transporto priemonėms, tiekimui ir teikimui, siekdama padėti jums dirbti efektyviai, pelningai ir, svarbiausia, saugiai esant visokioms sąlygoms. Šitaip, pasirinkę „Jurid®“, jūs renkatės tikslumą.