„Kleen-Flo Tumbler Industries“
yra išdidi Kanados kompanija, kurios istorija apima 3 valstybes, 3 pagrindines organizacijas ir virš 70 metų. „The Combustion Utilities Corporation of Montreal, J.A.“ „Tumbler Laboratories“ (Baltimorė, Merilandas) ir „Burmah Castrol“ (Jungtinė Karalystė) prisidėjo prie „Kleen-Flo“ egzistavimo ir laipsniško augimo.

„Combustion Utilities“ korporacija
buvo įkurta Monrealyje 1939 m. Organizacija buvo mazuto produktų, naudojamų buityje ir pramonėje, apdirbimo pradininkė, išvaliusi daugiau nei milijardą galonų per pirmuosius penkerius eksploatavimo metus. „Liquid Kleen-Flo Fuel Oil Conditioner“ buvo kompanijos pirmasis gaminys, kurį labai greitai įvertino ir degalų platintojai, ir jų klientai.

„Liquid Kleen-Flo Fuel Oil Conditioner“ vis dar gaminamas. Po atliktų išsamių mokslinių tyrimų ir tobulėdamas tapo pagrindine automobilių ir sunkiasvorio transporto pramonės dalimi. Būtent toks atsidavimas tyrimams padėjo „Kleen-Flo“ sukurti pirmąjį pasaulyje dujotiekio antifrizą.

„Kleen-Flo“ gaminiai naudojami visame pasaulyje, ypač Šiaurės Amerikos, Viduržemio, Afrikos, Indijos, Naujosios Zelandijos, Azijos ir Vest Indijos rinkose. „Kleen-Flo“ gamykla Lenkijoje platina gaminius Rytų Europos rinkose. Pradėjusi kukliai su vienu gaminiu, „Kleen-Flo“ linija išaugo į daugiau nei 200 gaminių ir toliau auga kartu su besikeičiančiais klientų poreikiais. Šiandien „Kleen-Flo Tumbler Industries“ būstinė yra įsikūrusi didžiojoje Toronto dalyje, ji priklauso ir ją valdo darbuotojai žvelgdami į ateitį ir didžiuodamiesi praeitimi.