„Knorr-Bremse“ yra pirmaujantis pasaulyje komercinių transporto priemonių stabdymo ir valdymo sistemų gamintojas ir tas sistemas tiekiantis pirmaujantiems pasaulyje komercinių transporto priemonių gamintojams. Paslaugų spektras komercinių transporto priemonių „Knorr-Bremse“ sistemų sektoriuje yra grįstas reprezentacinėmis technologijomis: pneumatika, mechanika, elektronika ir kompleksine valdymo inžinerija. Visose sistemose, neatsižvelgiant į tai, ar kalbama apie jėgos pavarą, suslėgto oro gamybą, stabdymą ir važiuoklės valdymą ar ratų stabdymą, galima rasti atskirų technologijų elementų. „Knorr-Bremse“ sistemų kompetencija pasireiškia tobula jų veikimo harmonija.

Sėkmė pasitelkiant pasaulinę patirtį.
Apie 29 000 darbuotojų skiria visą savo kompetenciją ir atsidavimą „Knorr-Bremse“ klientams ir partneriams – virš 100 buveinių ir daugiau nei 30 šalių visame pasaulyje. 2018 m. du grupės padaliniai pardavė gaminių už 6,6 milijardo eurų. „Knorr-Bremse“, stengdamasi išlaikyti savo poziciją kaip viena sėkmingiausių pramonės grupių, dirba kasdien.

Komercinių transporto priemonių sistemų skyrius
Komercinių transporto priemonių sistemų skyrius tiekia savo klientams sunkvežimių, autobusų, tralų ir žemės ūkio technikos stabdymo sistemas. Važiuoklės sistemų srityje „Knorr-Bremse“ yra pagrindinis elektroninio valdymo, pagalbos vairuotojui ir oro tiekimo sistemų žaidėjas. Taip pat tiekia ir vairavimo sistemas, dyzelinių variklių varomosios jėgos pavaras ir sukimo virpesių slopintuvus.

Sistemos skirtos komercinėms transporto priemonėms
„Knorr-Bremse“ yra pirmaujantis pasaulyje komercinių transporto priemonių stabdymo ir valdymo sistemų gamintojas ir tas sistemas tiekiantis pirmaujantiems pasaulyje komercinių transporto priemonių gamintojams. Be visiško stabdymo sistemų, tiekiamos pagalbos vairuotojui sistemos visame jėgos agregate ir susijusios atsarginės dalys. Bendrai sudėjus gamybos, pardavimų ir aptarnavimų centrus, komercinių transporto priemonių techninė priežiūra atliekama daugiau nei 20 šalių visame pasaulyje.