„Kongsberg Automotive“ tiekia pasaulinės klasės gaminius pasaulinei transporto priemonių pramonei, jų gaminiai gerina vairavimą, skatindami saugumą, patogumą ir tvarumą. „Kongsberg Automotive“ pasižymi stipria verslo kultūra ir aiškiai apibrėžtomis vertybėmis. Nuo pat pirmos dienos, kai 1957 m. pagamino pirmąsias detales, „Kongsberg Automotive“ kuria tvarų verslą, nepaisydama visų aplinkybių.

Po daugiau nei 60 metų virš 11 500 darbuotojų visame pasaulyje toliau rašo įmonės istoriją. Sunkiai dirbame kiekvieną dieną kaip viena pasaulinė komanda tiekdami pasaulinės klasės gaminius pasaulinei automobilių pramonei.
Mūsų verslo istorija yra istorija apie tai, kaip paprasti žmonės kuria nepaprastą įmonę. Svarbiausia „Kongsberg Automotive“ dalis – mūsų darbuotojų sugebėjimas teikti pirmenybę bendriems, o ne asmeniniams tikslams. Šie tikslai yra ambicingi. Mūsų vertybės yra mūsų laimėjimų pagrindas ir mes toliau jomis vadovaudamiesi dirbsime.
Sąžiningumas

Mes esame sąžiningi, nes tesime pažadus. Dirbdami mes siekiame išlikti skaidrūs ir sąžiningi. Tai įpareigoja mus vesti vienas kitą, savo klientus ir suinteresuotąsias šalis geriausios krypties link.