„KS TOOLS Werkzeuge – Maschinen“, GmbH, yra viena pirmaujančių įrankių ir dirbtuvių įrangos tarptautinių tiekėjų.

KS TOOLS pasižymi aukštos kokybės gaminiais, nuolatiniu novatoriškumu, patraukliu kainos ir kokybės santykiu bei dideliu lankstumu.

„KS TOOLS Werkzeuge – Maschinen“, GmbH, yra viena pirmaujančių įrankių ir dirbtuvių įrangos tarptautinių tiekėjų.

Įkurta 1992 m., įskaitant įmonės būstinę, Heusenstame, Hesene ir patronuojamosiose įmonėse, joje šiuo metu dirba per 350 darbuotojų.

Turime įvairių gaminių, todėl siūlome naujausius sprendimus, ir išmaniųjų įrankių itin reikliems naudotojams. Mes keliame aukštus reikalavimus visiems savo gaminiams. Patys naujausi gamybos procesai ir nuolatinis pagamintų įrankių tikrinimas garantuoja aukšto lygmens gaminių saugumą ir ilgaamžiškumą.

Valdančiųjų sistemų sertifikatai atitinka DIN ISO 9001 standartus, tad KS TOOLS ir toliau pabrėžia savo ilgalaikį paslaugų tobulinimą.

Įmonė, pradėjusi verslą 1992 m. su 30 įrankių pasiūla, amžių sandūroje galėjo pasiūlyti jau virš 5 000 įrankių. Šiuo metu jau siūloma virš 32 000 įvairių gaminių, esančių centriniame sandėlyje, – nuo plaktukų ir kaltų iki veržliarakčių rinkinių ir specialių įrankių automobiliams ir komunalinėms transporto priemonėms, šildymo, santechnikos ir oro kondicionavimo sistemoms, taip pat pramonei. Taip pat teikiamos ir dirbtuvių įrangos, sandėliavimo sistemų ir problemų sprendimų idėjos, kurios profesionaliai sieja visas prekes.

Pirkėjai dažniausiai palaiko glaudžius ryšius su KS TOOLS ir prekiauja jų aukštos kokybės gaminiais daugiau nei 135 pasaulio šalyse.