LEMA jau daugelį metų pirmauja pasaulyje gamindama ir tiekdama gumines ir metalines atsargines detales ir tarpiklius visiems pagrindiniams Europos sunkiojo transporto ir autobusų gamintojams („Iveco“, „Man“, „Mercedes“, „Scania“, „Volvo VI“, „Daf“, RVI, „Astra“, „Breda“ ir „Menarini“).

ILGALAIKIS TOLYGUMAS
LEMA veikia nuo 1969 m. Gamina ir parduoda atsargines sunkvežimių, autobusų ir vilkikų detales, pirmauja nacionaliniu ir tarptautiniu lygmeniu siekdama įvykdyti įsipareigojimus savo klientams.

ILGALAIKIS AUGIMAS
Nuolat keičiantis rinkai LEMA yra pasiruošusi padėti savo klientams ieškoti tinkamų sprendimų ir valdyti atsargines pramoninių transporto priemonių ir autobusų detales, siūlydama įvairių gaminių, kurių reikia vis daugiau, nes vis kuriamos naujų modelių transporto priemonės, ir kvalifikuotą personalą, pasiruošusį padėti klientams, kurie juos ruošiasi pirkti arba jau nusipirko.

ILGALAIKĖ GARANTIJA
Nuolatinio investavimo į technologijas, logistiką ir žmogiškųjų išteklių įvertinimą politika nuolat skatino įmonės augimą ir sinergijos su klientais kūrimą, taip buvo įtvirtinta įmonės pozicija atsarginių dalių rinkoje.