LUK – tai SCHAEFFLER grupės prekės ženklas, siūlantis labai tikslius variklių, pavarų ir važiuoklių komponentus ir sistemas, taip pat riedėjimo ir slydimo guolius daugybei pramonės sričių.

„Schaeffler“ grupė yra pasaulinė automobilių ir pramonės gaminių tiekėja. „Schaeffler“ grupė šiuo metu daro ypatingą įtaką „ateities judėjimo“ (angl. Mobility for Tomorrow) rinkai labai tiksliomis variklių, pavarų ir važiuoklių dalimis ir sistemomis, taip pat riedėjimo ir slydimo guoliais daugybei pramonės sričių. Nuo pat pradžios „Schaeffler“ įmonė pasižymėjo diegdama novatoriškas naujoves ir būdama orientuota į klientus visame pasaulyje.

Du broliai inžinerijos mokslų daktarai įkūrė įmonių grupę. Wilhelm‘as Schaeffler‘is ir Georg‘as Schaeffler‘is 1946 m. įkūrė akcinę bendrovę. Bendrovė pradėjo augti, kai Georg‘as Schaeffler‘is 1949 m. sukūrė adatinį guolį. Nuo tada INA pradėjo gaminti adatinius guolius Vokietijos automobilių pramonei.

1965 m. broliai Schaeffler‘iai įkūrė „Lamellen- und Kupplungsbau“, GmbH, arba „LuK“, Biūlyje (Vokietijoje). Įmonė tapo rinkos technologijų lyderiu su savo pirmuoju novatorišku gaminiu – spyruokline diafragmos sankaba. 1999 m. „LuK“, vienas didžiausių pasaulio sankabų gamintojų ir automobilių tiltų specialistų, tapo „Schaeffler“ dalimi.