„Master Power“ aktyviai tiria, plėtoja ir gamina turbokompresorius, kuriuose įdiegta pažangi technologija.
Įmonė, įkurta 1966 m. San Markose, Pietų Rio Grandėje, tęsia savo įkūrėjo Nelson‘o Borggeti‘čio kultūrą ir vertybes, susijusias su gaminių kokybe ir jų technine priežiūra.

Nuolat stengdamasi savo klientams pasiūlyti tinkamas alternatyvas, nuo 1970 m. įmonė dirbo orientuodamasi į turbosistemų panaudojimą gerinant variklio darbą.

Pergalė naujose rinkose ir „Master Power“ prekės ženklo įkūrimas reiškė, kad produktyvumas turėjo augti.   Šiuo metu įmonė siūlo labai pažangius turbokompresorius automobilių, pramonės ir jūrų transportui, taip pat nuolat įgyvendina specialius projektus.

„Master Power“ priklauso 12 000 m² gamykla San Markose – svarbus automobilių pramonės mazgas kalnuotame Pietų Rio Grandės regione.  Gamykloje yra specialūs tyrimų ir plėtros, taip pat liejimo, apdirbimo, surinkimo ir gabenimo skyriai.   Automobilių inžinerijos skyrius išsiskiria savo judrumu ir lankstumu kurdamas projektus, kuriuose kiekvienam klientui siūlomi konkretūs technologiniai sprendimai.

„Master Power“ įsipareigojimas, užsispyrimas saugoti partnerystes ir investicijas, nuolatinė naujų technologijų paieška ir įgudusi komanda buvo labai svarbios siekiant didelės pasaulinės turbokompresorių rinkos dalies.  

VIZIJA
„Master Power“ stengiasi būti atsarginių turbokompresorių rinkos priešakyje ir pasiekti svarbią automobilių gamintojų rinkos tiekėjų dalį. Prekės ženklas bus atpažįstamas kaip pasaulio geriausių ir patikimiausių turbokompresorių gamintojas ir bus technologijų priešakyje saugaus ir malonaus vairavimo srityje.

MISIJA
Teikti sprendimus ir paslaugas, orientuotas į saugų ir malonų vairavimą, siūlant kokybę ir technologijas, viršijančias klientų lūkesčius, vertinant partnerius ir investuotą kapitalą kartu su socialine ir aplinkosaugos atsakomybe.

Principai ir vertybės
• Technologija, kokybė ir nenutrūkstamos naujovės.
• Susivieniję ir įsipareigoję savo partneriams.
• Pagarba, atsakomybės ir etika.
• Nauda, techninė ir prekybinė parama mūsų klientams.
• Optimizavimas ir praktiškas išteklių vartojimas.