Jau daugiau nei 100 metų „Maxion Wheels“ ir patronuojamosios įmonės originalios įrangos gamintojus (OEM) aprūpina aukščiausios kokybės ratais ir taiko novatoriškiausias technologijas.

Nuo tada, kai sukonstravo pirmuosius „Model T“ skirtus medinių stipinų ratus, beveik kiekvieną esminę ratų inovaciją automobilių pramonėje įdiegė būtent „Maxion Wheels“. Per pastaruosius 100 metų „Maxion“ išaugo tiek, kad savo įvairius gaminius gali tiekti viso pasaulio klientams. „Maxion“ toliau kuria naujoves ir siūlo pagrindinius savo gaminius kartu strategiškai plėtodama gamybos pajėgumus, kad gaminiai neatsiliktų nuo augančio klientų kiekio.

Patikimumo reputacija
Jau daugiau nei 100 metų „Maxion Wheels“ ir patronuojamosios įmonės originalios įrangos gamintojus (OEM) aprūpina aukščiausios kokybės ratais ir taiko novatoriškiausias technologijas. Per šį laikotarpį „Maxion“ įsigijo vienus žymiausių prekių ženklų pramonėje, įskaitant „Kelsey Hayes“, „Lemmers“ ir „Fumagalli“. Šiandien „Maxion Wheels“ savo sutelktą patirtį pritaiko beveik visose pasaulio automobilių rinkose ir beveik visiems originalios įrangos gamintojams.

Mums taip pat padeda patronuojančiosios įmonės „Iochpe-Maxion“ tvirtumas ir saugumas, todėl mūsų klientai gali pasitikėti, kad užtikrinsime jiems reikalingą ilgalaikį augimą, infrastruktūrą ir stabilumą.

Išplėtojęs tarptautinį, strategiškai išdėstytą inžinerinės, technologinės ir gamybinės infrastruktūros tinklą, „Maxion“ yra vienas iš nedaugelio ratų gamintojų, galinčių dirbti išties pasauliniu lygmeniu. Tai mums ne tik leidžia sumažinti logistikos išlaidas, bet ir suteikia galimybę panaikinti besidubliuojančius procesus ir racionalizuoti sudėtingą darbą su skirtingais vienos transporto priemonės platformos variantais. „Maxion“ geba kelioms gamybos linijoms pritaikyti tas pačias konstrukcijas, technologijas ir valdymą ir nuolatos užtikrinti, kad bus sukurtas kokybiškas gaminys.