Pasaulinis specializuotų transporto priemonių atsarginių dalių – nuo pavarų iki stabdymo sistemų – tiekėjas komercinių transporto priemonių gamintojams.

Trojoje (Mičigane) įsikūrusi „Meritor“ yra pirmaujantis pasaulyje komercinių transporto priemonių ir pramonėje naudojamų pavarų, manevringumo ir stabdymo sistemų bei atsarginių dalių tiekėjas. Mūsų komanda, turinti ilgametę naujoviškų gaminių, kurių eksploatacinės savybės yra pranašesnės, efektyvesnės ir patikimesnės, kūrimo patirtį, yra pasirengusi suteikti viską, ko reikia.

Sunku valdyti sunkiąsias transporto priemones. Konkurencija yra didelė, ribos – skustuvo ašmenų plonumo ir kiekvienas degalų lašas yra svarbus. Automobilių ūkiams reikia detalių, kurios pakelia bet kokį krūvį kiekvieną dieną ištisus metus. „Meritor“ padės jums.

„Meritor“ skiria ypatingą dėmesį dizainui, gamybai ir sprendimų, kurie yra pažengę žymiai daugiau nei kitų gamintojų, pristatymui. Kaip pasaulio didžiausias nepriklausomas komercinių transporto priemonių tiltų, tinkamų plačiam transporto priemonių panaudojimui, gamintojas „Meritor“ užtikrina našumą, patikimumą ir efektyvumą, siekdamas atitikti sudėtingus reikalavimus.

AŠYS
„Meritor“ yra pasaulio didžiausias nepriklausomas sunkiųjų transporto priemonių ašių, tinkamų plačiam transporto priemonių, įskaitant linijinį, visureigį, specialųjį ir gynybinį transportą, panaudojimui, gamintojas. Mes tiekiame priekines ir nevaromas ašis, taip pat pavienes, tandemines ir tridemines galines ašis į Šiaurės ir Pietų Amerikos, Europos ir Azijos ir Ramiojo vandenyno regiono šalis.

STABDŽIAI
„Meritor“ yra pasaulinis stabdymo sistemų lyderis ir savo dydžiu ir sugebėjimu aprūpinti komercinių transporto priemonių pramonę stabdymo sistemomis sunkvežimiams, priekaboms ir autobusams. Mes didžiuojamės savo rinkos lyderio pozicija, nuosavybės kainos optimizavimo, pažangių prognozavimo metodikų ir novatoriškų gamybos procesų naudojimo srityse.

Preciziški kaltiniai krumpliaračiai

„Meritor“ yra precizinių kaltinių krumpliaračių dizaino ir gamybos pasaulinis lyderis. „Meritor“ siūlo krumpliaračius, naudojamus Šiaurės Amerikoje ir visame pasaulyje daugumoje komercinių 5–8 kategorijos transporto priemonių, įvairioms reikliausioms reikmėms, įskaitant linijinį transportą, tolimojo susisiekimo ir miesto autobusus, miško ruošą, gaisrinių ir ekstremalių situacijų, karinę, statybinę ir kasybų techniką.

Su „Meritor“ įmonės naudosis masto ekonomija ir turės modulinius dizainus, kurie gaminami pritaikant mūsų procesus. Mūsų tinklo formos dantys yra gerokai pranašesni už pjaustytus dantų krumpliaračius:
• Padidintas stiprumas, ilgaamžiškumas ir pagerintas galios tankis
• Patobulinta kokybė, tolygumas ir patikimumas
• Modulinių dalių lankstumas