„Monroe® Shocks and Struts“, vienas gerbiamiausių prekės ženklų automobilių ir komercinių transporto priemonių pramonėje, 2016 m. atšventė savo 100 metų jubiliejų.

Su 14 pažengusios inžinerijos centrų penkiuose žemynuose „Tenneco“ pirmauja originalios įrangos technologijų rinkoje. „Tenneco“ atsižvelgia į klientų poreikius, išmaniai suderindami bet kurios transporto priemonės, įskaitant „Volkswagen“, „General Motors“, „Ford“, „Toyota“, „Chrysler“, „Daimler“, „BMW“, „PSA Peugeot Citroen“, „Nissan“ ir „Shanghai Automotive (SAIC)“, važiavimą pagal griežčiausias specifikacijas.

Originalių detalių gamintojai reikalauja, kad jų tiekėjai būtų pasirengę tiekti gaminius į bet kurią pasaulio šalį. „Monroe“, pirmaujantis originalių detalių gamintojas, būtent tai ir daro.

Turėdamas cechų visame pasaulyje, „Monroe“ gali tiekti originalias detales visiems gamintojams. „Monroe“ išplėtojo integruotą, inžinerijos ir gamybos cechų tinklą, siejamą elektroniniais būdais visame pasaulyje. „Monroe“ taiko pažangius inžinerijos ir testavimo metodus tiekdamas patikimus, ilgaamžius ir puikiomis eksploatacinėmis savybėmis pasižyminčius gaminius. „Monroe“ inžinerinės galimybės apima pažangias kompiuteriais sukurtas projektavimo ir testavimo priemones.

ie pilni inžinerijos ir plėtros paslaugų centrai veikia penkiuose žemynuose ir padeda „Monroe“ rinkai tiekti naujus gaminius ir greičiau taikyti naujausias technologijas.

Ateities inovacijos
„Monroe“ apdovanojimų pelnęs pagreičiui jautrios amortizacijos (ASD) amortizatorius užtikrina minkštą, patogų važiavimą ir tvirtą transporto priemonės valdymą. Mechaninė vožtuvų sistema greitai reaguoja į besikeičiančią kelio dangos kokybę ir užtikrina aukštą saugumo lygį.
Naujoviško amortizatoriaus dažniais grįstas amortizavimas yra ekologiškas, nes nereikia tepalų. Amortizatorius gali būti montuojamas bet kurioje padėtyje ir veikia puikiai bet kokiomis oro sąlygomis.

„Monroe“ mikroamplitudės amortizavimo (MAD) technologija yra padėčiai jautri hidraulinė grandinė, sukurta energijos perdavimui, kurį sukelia padangų disbalansas, pašalinti. Grandinė yra sukurta tiesiogiai reaguoti į amortizatoriaus poslinkį.

Pažangios elektroninės technologijos
„Tenneco“ nuolat kintanti pusiau aktyvi pakaba (CVSA) suteikia naujos kartos transporto priemonių valdymo ir važiavimo patogumo galimybių. CVSA yra pusiau aktyvi pakabos sistema, kuri nuolatos pritaiko amortizavimo lygį priklausomai nuo kelio paviršiaus ir vairavimo sąlygų. Iš pagrindų CVSA tėra „Tenneco“ gaminama pažengusi vožtuvų sistema. Vožtuvai yra integruoti kartu su elektroniniu valdikliu ir važiuoklės jutikliais ir veikia kartu siekdami pažangiausio amortizavimo.

CVSA sistema pirmą kartą panaudota komerciniais tikslais 2003 m. „Volvo“ „S60R“ ir „V70R“ eksploatacinėse transporto priemonėse, ji suteikia sportinio automobilio vikrumą su prabangaus sedano patogumais.

Kinetinės pakabų sistemos
Kinetinės pakabų sistemos taiko technologijas, kurios gerina transporto priemonės stabilumą, patogumą ir mažina tikimybę, kad transporto priemonė apsivers. Kinetinės pakabų sistemos technologijos gali būti pritaikytos CVS rinkai. Ši taupi pasyvi sistema pagerina transporto priemonės stabilumą sumažindama transporto priemonės svorio centro judėjimą ir taip pagerindama kelionės patogumo pojūtį.

Integruota kinetinė H2 CVSA sistema
Ši technologija suderina pasyvią kinetinę H2 sistemą su CVSA amortizatorių vožtuvais suteikdama nuolatos valdomo amortizavimo ir apsivertimo tikimybės mažinimą su sumažintu artikuliacijos standumu. Ši išmanioji sistema, sukurta sportiniams automobiliams ir prabangiems visureigiams, sudaro sąlygas ir puikiam valdymui, ir patogumui, taip pat suteikia visus pusiau aktyvios pakabos pranašumus.