Variklio aušinimo ir oro kondicionavimo produktų tiekimas tarptautinei automobilių atsarginių dalių rinkai bei pritaikytų aušinimo detalių, sistemų ir modulių gamyba atsinaujinančiosios energijos ir pramonės sektoriams sudaro mūsų verslo pagrindą.

„Nissens“ gaminiai ir paslaugos reiškia prekės ženklą, turintį patirties, žinių, naujovių ir lankstumo, patvirtinantį mūsų įsipareigojimą pristatyti išskirtinumą klientams visame pasaulyje. Pirmenybės teikimas klientams yra „Nissens“ siekių pagrindas tampant išskirtinai pasirenkamu tiekėju pirmaujantiems didmenininkams, pirkėjų grupėms ir originalių detalių gamintojams tarptautinėje automobilių atsarginių dalių rinkoje bei atsinaujinančios energijos ir pramonės sektoriuose.

Išskirtinumo pristatymas yra mūsų sugebėjimo suderinti daugybę skirtingų stiprybių ir sugebėjimų „Nissens“ kompanijoje ir jų suvienijimo į stiprų ir vertingą pasiūlymą, kuris atitinka griežtus ir visapusiškus pirkėjų reikalavimus, atspindys.

„Nissens“ išskirtinumo pristatymo savo klientams sėkmės įrodymas yra augantis verslas, pasaulinė plėtra ir didėjanti rinkos dalis.

Išskirtinumo pristatymas apie įmonių socialinę atsakomybę ir tvarumą
Kaip tiekėjas griežtiems automobilių atsarginių dalių, pramonės sektoriaus ir vėjo turbinų pramonės pirkėjams ir rinkoms, „Nissens“ dirba su klientais, kurie yra rinkos lyderiai ir itin profesionalūs rinkos ir savo verslo srities žinovai. Jų keliami reikalavimai „Nissens“, kaip pirmaujančiam tiekėjui, parodo ir demonstruoja, kad mūsų verslo etika ir standartai yra suderinami su vertybėmis, kurios svarbios mūsų klientams.

Viskas, ką daro „Nissens“, susiję su dėmesiu, skirtu išskirtinumui pristatyti, – ir klientams, ir darbuotojams. Iš pagarbos savo klientams ir pirkėjams visame pasaulyje, „Nissens“ tęsia savo veiklą ir vis labiau pasižymi įmonių socialinės atsakomybės ir tvarumo srityse.

„Nissens“ savo paveldą, kultūrą ir elgesį pristato kaip išskirtinį įmonės socialinės atsakomybės įsipareigojimą supančiam pasauliui.

Pavyzdžiui, „Nissens“ aktyviai prisijungė prie Jungtinių Tautų susitarimo iniciatyvos 2018 m., o tai yra pažadas laikytis dešimt JT susitarimo iniciatyvos principų, susijusių su žmogaus teisėmis, darbo teisėmis, aplinkosauga ir antikorupcija.