„Kongsberg Automotive“ suspausto oro jungtys, parduodamos su „Raufoss Couplings™“ prekės ženklu, atitinka visus stabdžių sistemų reikalavimus ir yra sukurtos slėgio nuotėkiui sumažinti ir ilgalaikiam ir tvirtam sandarinimo funkcijos atlikimui, nepriklausančiam nuo temperatūros.

Gamyba yra visiškai automatizuota ir kokybės kontrolė atliekama visuose gamybos etapuose, užtikrinant, kad mūsų klientai gautų aukščiausios kokybės gaminius už geriausią kainą.

Naudodami „Raufoss Couplings™“, mūsų klientai gali rinktis tarp visiškų sistemų, grįstų įstumiamų vamzdelių jungtimis ir modulinių konstravimo blokų sistemomis. Galime tiekti pilnas stabdymo sistemas komercinių transporto priemonių sektoriui, nes vamzdeliai yra kokybiški ir galima pasirinkti konstrukcinį pritaikymą.

„KArtridge™“ sprendimai yra skirti gamybai bei technologijoms ir leidžia naujai naudoti lietaus prievadus pritaikant tiesiogines jungtis. Sistemose taip pat yra kolektorių, kelių jungčių, bandymo taškų ir kt.

Pranašumai užsakovams
• Didelis lankstumas ir moduliškumas, palengvinantis visišką atitiktį sistemos projektavimo reikalavimams, kartu sumažinantis dalių skaičių.
• Didžiulė plėtros veikla ir išplėstas polimerų technologijos panaudojimas užtikrins klientų lūkesčių įvykdymą šiandien ir ateityje.

„Kongsberg Automotive“ specialistų komanda atlieka techninę priežiūrą ir teikia techninę paramą, siekdama visiškai optimizuotų, ekonomiškų sistemų sprendimų individualiems klientams.

„Kongsberg Automotive“ funkcijų išmonė, suderinta su unikaliomis medžiagomis ir gamybos ekspertize, sukurs naujų ir novatoriškų gaminių, taip ir toliau prisidėdama prie mūsų klientų klestėjimo ypač konkurencingoje rinkoje.