ROCKINGER prekės ženklas lanksčiai siūlo įvairių labai kokybiškų gaminių ir nuolat klientų vadinamas geriausiu prekės ženklu transporto priemonių kablių sektoriuje. „ROCKINGER“ tiekia transporto priemonių kablius ne tik naudojimui kelyje bet ir žemdirbystei ir miškininkystei. ROCKINGER priklauso „JOST World“ nuo 2001 m.
ROCKINGER transporto priemonių, naudojamų kelyje, įvairovė apima visus traktoriuose montuojamus gaminius.

Priekabos prie traktorių kablių prikabinamos sukabintuvais. Dalys dažniausiai prijungiamos prie skersinio. Didelio tūrio transporto priemonėms kablys dažniausiai tvirtinamas žemai prie traktoriaus ašių. Šiuo atveju naudojamos sukabintuvo plokštelės (šoninės plokštės su pakabos elementais). Šis įrengimo būdas reikalauja nuotolinio valdymo ir nuotolinio vaizdo ekrano. ROCKINGER tiekia visus šiuos komponentus.

Žemės ūkis ir miškininkystė

1973 m. ROCKINGER pradėjo gaminti kablius, skirtus žemės ūkiui ir miškininkystei. Palyginti su kabliais, skirtais naudoti kelyje, šie traktoriai neturi įprastų sąsajų. Sukabintuvo plokštelės turi būti sukurtos pagal transporto priemonės pavarų dėžės galą, prie kurio ir jungiamas tempimo kablys. Žemės ūkio ir miškininkystės sektoriai taip pat skiriasi nuo įprastų transporto priemonių tuo, kad neautomatizuoti kabliai (su kaiščiais) gali būti naudojami, jeigu prijungimo vieta matosi iš vairuotojo kabinos.
2004 m. JOST perėmė seniai įsitvirtinusią įmonę „Regensburger Zuggabel“. Įmonė, anksčiau žinoma kaip „Grau“, jau beveik 80 metų kuria ir gamina sukabintuvus. Šie gaminiai yra pažymėti ROCKINGER prekės ženklu ir parduodami.

Sukabintuvai

Sukabintuvai jungia traktorių ir vairuojamą priekabą. Jie montuojami ant šarnyrinės atramos ir jiems keliami aukščiausi saugos reikalavimai. Sukabintuvai gali būti naudojami tik su tam skirtais kabliais, kurie yra patvirtinti atitinkamoms vilkimo ąsoms.