SAF-HOLLAND, S.A., įsikūrusi Liuksemburge, yra didžiausias nepriklausomas komercinių transporto priemonių tiekėjas Europos rinkai ir yra aktyvus dalyvis visose pasaulio rinkose. Dviejų regioninių čempionų – SAF Europoje ir „Holland“ JAV – susivienijimas 2006 m. gruodį abiem įmonėms atvėrė kelius į tarptautinę rinką. Šiandien ši grupė yra viena iš kelių sunkvežimių ir priekabų tiekėjų pramonei, įsitvirtinusi tarptautiniu mastu daugumoje pasaulio rinkų. 2018 m. pardavimai siekė 1 300,6 milijono eurų, įmonėje dirba daugiau nei 4 400 darbuotojų, įmonė yra viena pirmaujančių su važiuokle susijusių sistemų ir detalių, skirtų priekaboms ir puspriekabėms, taip pat sunkvežimiams ir autobusams, gamintojų ir tiekėjų. Grupė šiuo metu veiklą vykdo šešiuose žemynuose.

PARTNERIS PRAMONĖJE IR LOGISTIKOS ĮMONĖSE
Ašių ir pakabų sistemos, atsarginiai ratai, sukabintuvų pirštai ir važiuoklės dalys – visos prekės parduodamos pažymėtos SAF, HOLLAND, „Neway“, KLL, „Corpco“, V.ORLANDI ir YORK prekės ženklais. SAF-HOLLAND parduoda savo gaminius originalių detalių gamintojams šešiuose žemynuose ir glaudžiai dirba su logistikos ir sunkiojo transporto įmonėmis. Esame tiekėjas ir gamintojas, tad mūsų įmonę vertina ir originalių detalių gamintojai, ir logistikos įmonės, kurias mes remiame mažindami veiklos išlaidas ir tiekdami jiems naujausius gaminius ir paslaugų paketus.

PASLAUGOS ORIENTUOTOS Į ATEITĮ
Mes esame vieni iš trijų pirmaujančių tiekėjų pasaulyje visose mūsų produktų kategorijose ir planuojame toliau stiprinti savo poziciją rinkoje. Turėdami idėjų ir plėsdamiesi mes kuriame naujus gaminius. Taip darydami, mes skiriame visą dėmesį tam, kas svarbu mūsų klientams: saugumui, našumui ir svorio mažinimui, taip pat ekologijai. Mūsų lengvųjų konstrukcijų sprendimai padeda sutaupyti ir pastebimai prisideda prie CO2 išmetimo mažinimo sunkvežimio ir priekabos junginiuose. Įmonė yra ypač kompetentinga ir plėtroje bei gamyboje – mažo mastelio gamyboje, ir technologijų pritaikymo individualiems sprendimams specialaus transporto srityje. Mes turime tūkstančius ašių sistemų.

STIPRI POZICIJA ATSARGINIŲ DALIŲ RINKOJE
Mes tiekiame atsargines dalis ten, kur teikiama originalių detalių techninė priežiūra. Paskirstymo centrų ir plataus tarptautinio pardavimo ir aptarnavimo tinkle turėdama daugiau nei 10 000 dalių ir techninės priežiūros stočių, SAF-HOLLAND parduoda atsargines dalis galutiniams klientams ir techninės priežiūros centrams, taip užtikrindama atsarginių dalių tiekimą ir trumpesnį laukimo laiką.