SCHOMÄCKER darbuotojai yra išmokyti ir jų mokymai yra nuolatos atnaujinami įmonės mokymų ir kompetencijų centre. Jie yra puikūs kvalifikuoti ir sertifikuoti specialistai. Visada taikantys naujausias technologijas. Plačiai mąstantys ir ištroškę žinių, žinomi tarptautiniu mastu dėl savo pakabų sistemų kokybės. Daugiau nei 135 SCHOMÄCKER veiklos metai reiškia 135 patirties, darbo ir aukščiausio lygmens pramoninių tyrimų metus. SCHOMÄCKER kompetencija grįsta iš kartos į kartą perduodama pagerinto transporto priemonių saugumo ir ekonomiškumo pasaulinėje logistikos sistemoje patirtimi.
GAMYBOS VIETA VOKIETIJA

Melėje įsikūrusi SCHOMÄCKER gamina daugiau nei 3 000 tipų spyruokles 40 500 kvadratinių metrų gamykloje. Per metus SCHOMÄCKER pagamina 20 000 tonų aukščiausios kokybės plieno spyruoklių, kurios tiekiamos į daugiau kaip 50 pasaulio šalių. Šis pasiekimas įmanomas tik turint optimalias gamybos sąlygas ir nuolat investuojant į naujausias technologijas ir lanksčią produkciją.
SCHOMÄCKER darbuotojai yra išmokyti ir jų mokymai yra nuolatos atnaujinami įmonės mokymų ir kompetencijų centre. Jie yra puikūs kvalifikuoti ir sertifikuoti specialistai. Visada taikantys naujausias technologijas. Plačiai mąstantys ir ištroškę žinių.