Gaminantis daugiau nei 20 000 prekių SUER yra vienas svarbiausių Vokietijos aliuminio profilių ir atsarginių žemės ūkio technikos detalių didmenininkų. Įmonė, įkurta Emil‘io Suer‘io 1892 m., išliko šeimos verslu iki šių dienų. Šiuo metu jai vadovauja ketvirtosios kartos atstovas Peter‘is Suer‘is.

Suer‘is, be įprastinės komercinės prekybos, taip pat tapo partneriu, siūlančiu visapusišką komercinių transporto priemonių gamybos srities aptarnavimą. Visi mūsų 17 000 klientų sulaukia tinkamo pasiūlymo ir dėl profesionalaus konsultavimo, ir dėl sudėtingų specifikacijų pritaikymo gamybai. Taikydami naujausias sandėliavimo, planavimo ir gamybos technologijas, mes galime teikti optimalius ir individualius sprendimus pagal visus reikalavimus. Mes tai, kas neįmanoma, padarome įmanoma.

Nuo 2003 m. lapkričio 28 d. „SUER“ yra patvirtinti „TÜV Kraftfahrt“, GmbH, kaip kompetentingi apatinių apsaugos sistemų, skirtų vilkikams ir jų priekaboms, kartu su susijusiomis sistemomis, gamintojai, projektuotojai ir pardavėjai.