TRW yra pasaulinės originalių detalių aukštos kokybės automobilių saugos gaminių rinkos lyderis. Mūsų stabdymo sistemos, valdymo ir pakabos detalės, komercinių transporto priemonių detalės ir techninės priežiūros įranga turi legendinę reputaciją dėl savo kokybės ir novatoriško dizaino. Jie yra, kaip žinoma, puikiai patikrinti ir gamyklose, ir nepriklausomuose centruose.

Daugiau nei 100 metų TRW kuria kokybės etalonus, pristato naujoves rinkai ir užsitikrina saugumo ir tvirtumo reputaciją.

Patirtimi grįstą kompetenciją derindama su pradine dvasia, įgimtą supratimą – su naujausių technologijų tyrimais, TRW dabar gali pasiūlyti labai daug įvairių gaminių ir paslaugų, pripažintų visame pasaulyje.

Žymių įvykių mūsų istorijoje yra daug. 1908 m. mes pagaminome pirmuosius medinius ratus garsiajam „Ford Model T“, o po dvidešimties metų sukūrėme parkavimo stabdžius tai pačiai įmonei. 1939 TRW projektavo standartines hidraulines stabdymo sistemas, o 1952 m. sukūrė integruotą vairo stiprintuvą „Chrysler New Yorker“ automobiliui.

7-ajame ir 8-ajame dešimtmečiais TRW“ sukūrė daugybę pažangių, į saugą orientuotų gaminių, įskaitant elektroniškai valdomą stabdžių antiblokavimo sistemą (ABS) ir vairo pavarą bei vairo stiprintuvą. 9-ajame ir 10-ajame dešimtmečiais novatoriškiausi projektai, t. y. nuotolinio valdymo sistema ir keturių ratų ABS sistema, buvo pristatyti GM.

21-ajame amžiuje TRW pasiekimai ir inovacijos atspindėjo įmantrėjantį automobilių pasaulį – pasinaudodama naujausiomis medžiagomis, elektronika ir programine įranga, pristatė daugybę saugumo, eksploatacinių ir efektyvumo pažangos elementų. Šiuo metu TRW yra pasaulinis automobilių technologijų lyderis, gaminantis labai daug įvairių aktyvių ir pasyvių saugos gaminių – nuo pirmųjų šioje pramonėje eismo juostos laikymosi kontrolės sistemų iki geriausių būgninių stabdžių. Rytojaus transporto priemonės ir toliau bus veikiamos mūsų pradininkų moralinio veido ir paveldo.