„TRYGG chains“ yra vienintelė išlikusi grandinių gamybos įmonė Norvegijoje, pripažinta pasauline savo srities lydere. Naudodama aukščiausios kokybės plieną, pagamintą Europos plieno liejyklose, ir visiškai kontroliuodama gamybos procesą, „TRYGG chains“ užtikrina kiekvienos gamybos grandies kokybę. TRYGG chains“ yra vienintelė išlikusi grandinių gamybos įmonė Norvegijoje, pripažinta pasauline savo srities lydere. Naudodama aukščiausios kokybės plieną, pagamintą Europos plieno liejyklose, ir visiškai kontroliuodama gamybos procesą, „TRYGG chains“ užtikrina kiekvienos gamybos grandies kokybę. Didžiuojamės patenkindami savo klientų tiekimų grandies reikalavimus, todėl turime didžiausią paruoštą inventorių, atsižvelgdami ir į kiekybę, ir į gaminių įvairovę. Mes taip pat vykdome užsakymus ir esame mėgstamiausias tiekėjas daugybei žinomų laivų statybos, seisminės, naftos ir dujų pramonės įmonių.

TRYGG grandinės yra gaminamos Mandalyje (Norvegijoje) įsikūrusiame šeimos versle – „Nøsted & AS“, turinčioje daugiau nei 80 metų grandinių gamybos patirties. Gamykla, užimanti 10 000 kvadratinių metrų, yra svarbiausias vietinės bendruomenės verslas, kuriame dirba per 70 darbuotojų. „Nøsted & AS“ yra pirmaujantis grandinių, naudojamų transporto, statybos, naftos ir dujų, žemės ūkio, miškininkystės ir žvejybos sektoriuose, gamintojas. Nors daugiausiai uždirbama iš Skandinavijos rinkos, TRYGG grandinės tiekiamos į įvairias pasaulio šalis.

Modernios technologijos taikomos visuose gamybos etapuose. Neseniai įmonė daug investavo į produkcijos ir kokybės kontrolės pagerinimą, įskaitant naują testavimo centrą ir naujausią visiškai automatizuotą produkcijos liniją. Grūdinimo įrenginiai yra pasaulinio lygmens, suteikiantys TRYGG galimybę gaminti aukščiausios kokybės įvairių paskirčių grandines.