WABCO yra pirmas pasaulyje technologijų ir paslaugų teikėjas, gerinantis komercinių transporto priemonių saugumą, efektyvumą ir jungiamumą.
Nuo idėjos iki pabaigto produkto ir dar toliau – mes projektuojame novatoriškas sistemas, kurios nuo 1869 m. padeda gerinti transporto priemonių saugą ir valdymą. Šiuo metu su neprilygstamu naujovių savo pramonės srityje sąrašu WABCO toliau tęsia savo nuo pradžių pradėtas proveržių inovacijas pažangių vairuotojo pagalbos, stabdymo, stabilumo kontrolės, pakabų, pavarų automatizavimo ir oro dinamikos sistemose pasauliniams komercinių sunkvežimių, autobusų, priekabų, automobilių ir visureigių transporto priemonių gamintojams.
Stipri pradžia

WABCO šaknys yra gilios ir stiprios. Įmonė susikūrė prieš daugiau kaip 150 metų – George‘as Westinghouse‘as 1869 m. pradėjo gaminti naujoviškas oro stabdymo sistemas. Šis technologinis lūžis ypač pagerino JAV geležinkelių saugumą ir eksploataciją.

Tais pačiais metais genialus inžinierius George‘as įkūrė „Westinghouse Air Brake Company“ (WABCO) ir ji klestėjo visą amžių. Įmonė išsiplėtė už geležinkelių sistemų ribų darydama didelę pažangą komercinių transporto priemonių pramonėje Europoje ir Šiaurės Amerikoje.

1968 m. WABCO nupirko „American Standard Companies Inc.“ ir 2007 m. rugpjūčio 1 d. WABCO tapo nepriklausoma akcine bendrove, įtraukta į Niujorko vertybinių popierių biržą su akcijų simboliu WBC.