„VDL Weweler-Colaert“ yra pirmaujantis pasaulyje pakabos dalių ir aukštos kokybės važiuoklės komponentų sunkvežimiams, priekaboms ir autobusams gamintojas ir tiekėjas
„VDL Weweler-Colaert“ yra gerbiamas pasaulinės rinkos dalyvis automobilių pramonėje ir rinkos lyderis atsarginių dalių rinkoje Europoje, tradiciškai kaip lakštinių ir parabolinių spyruoklių gamintojas ir tiekėjas. Per pastaruosius 130 metų „Weweler“ tapo technologijų lyderiu pakabų sistemų ir jos dalių projektavimo, plėtojimo ir gamybos srityje, tai prideda vertės kelių transporto ir automobilių sektoriams.
ISO sertifikuotos gamyklos Poperingėje (Belgijoje) ir Apeldorne (Nyderlanduose) yra itin automatizuotos aplinkos, kuriose robotika užima svarbų kokybiškos ir ekonomiškos gamybos vaidmenį. Mūsų gamyklos leidžia mums tiekti tiek mažas, tiek dideles siuntas, atsižvelgiant į klientų poreikius. „Weweler“ modernus gamybos procesas prasideda nuo sąvokos etapo ir apima modeliavimą, nuovargio analizę ir gyvenimo trukmės skaičiavimus. Visi šio proceso žingsniai yra nukreipti į optimaliausio patikimumo įgyvendinimą ir produkto, kuris užtikrina didžiausią efektyvumą, gamybą, vietoj pigiausių spyruoklių rinkoje pasiūlymą.
Mūsų idėjų pagrindas sudarytas iš trijų dalių: aukšti kokybės ir aptarnavimo standartai, platus asortimentas ir greitas pristatymas, dinamiška techninių pardavimų rinka siūlant ištisas paslaugas ir lanksčius sprendimus. Didžiausias apie 3 500 tonų asortimentas pasaulyje, turintis daugiau nei 3 000 spyruoklių rūšių, pritaikomų įvairiems prekių ženklams, suteikia mums galimybę pristatyti gaminius per 24 valandas.