COJALI yra europietiška įmonė, gaminanti komercinėms transporto priemonėms skirtas dalis ir diagnostinę įrangą.

Daugiau nei 20 metų patirtį komercinių transporto priemonių atsarginių dalių gamyboje sukaupusi COJALI, savo veiklą pradėjo gamindama klampiąsias radiatoriaus ventiliatoriaus sankabas (termomovas), plastikines mentes, vožtuvus, sankabos stiprintuvus ir t. t. Nors anuomet buvo gaminama tik keletas produktų, tačiau jau tada tyrimai buvo vienu iš pagrindinių bendrovės ramsčių. Šis spartus procesas puikių vaisių duoda metai iš metų, taip stiprindamas COJALI ir JALTEST, kaip etaloninių prekių ženklų, reputaciją Europoje, JAV ir likusiame pasaulyje.
COJALI tyrimai, plėtra ir inovacijos teikiant paslaugas komerciniam transportui

Moksliniai tyrimai, technologijų plėtra ir inovacijos (R+D+I) yra pamatai, ant kurių pastatyta ši bendrovė. Būtent dėl šios priežasties pasaulį išvydo kiekvienas iš kada nors pagamintų bendrovės produktų; nuo elektroniniu būdu valdomų termomovų ir vožtuvų su elektropneumatiniu valdymu iki automatinių svirčių ir netgi diagnostikos įrankių bei naujojo elektroninio valdymo bloko (ECU), skirto priekaboms ir pusbriekabėms su E-ABS.

Ne vien gamintoja. COJALI – ir paslaugas teikianti bendrovė. Galiausiai, bendrovę taip pat sudaro už mūsų klientų poreikių tenkinimą atsakingi skyriai. Visi jie kuria pridėtinę vertę, išskiriančią mus iš konkurentų:
Mokymai COJALI yra įrengusi keletą auditorijų, skirtų teoriniams ir praktiniams mokymams. Jie leidžia įgyti įgūdžių, kurie yra būtini norint susidoroti iššūkiais, kuriuos kelia šiuolaikinė technologinė raida. Tai apima diagnostiką, elektros energiją ir elektroniką, pneumatinius įrenginius, variklio valdymą, pavarų dėžes ir lėtintuvus ir t. t.

Techninė pagalba:
Techninės pagalbos personalas sudaro didelę komandą, kuriai patikėta išspręsti bet kokias technines problemas, su kuriomis susiduria mūsų klientai.
Klientų aptarnavimas: COJALI grupė gali suteikti dviejų rūšių pagalbą: telefonu arba kelyje. Jų abiejų metu duodami patarimai, teikiama informacija ar konsultacijos, siekiant užtikrinti, kad mūsų klientai liks patenkinti santykiu su mūsų verslu.
• Oficialus „JalTest“ servisas: Tai yra speciali grupė, kurią sudaro „JalTest“ naudotojai, besipelnantys iš visų mokymų (specialaus mokymų plano), techninės pagalbos ir kitų specialių šios grupės – vienos didžiausių Ispanijoje – nariams teikiamų privalumų.

TripticoA4-JaltestCV

TripticoA4-JaltestETM-EU