„HELLA“ grupė kuria ir gamina apšvietimo ir elektroninius komponentus, sistemas, yra technologijų lyderė ir svarbi partnerė automobilių pramonėje ir atsarginių dalių rinkoje jau daugiau nei šimtą metų.
Komercinė „HELLA“ grupės veikla gali būti skirstoma į tris sektorius, kurie kartu sudaro įmonės subalansuotą verslo paketą. Automobilių pramonės sektoriuje „HELLA“ sujungia apšvietimo ir elektroninių komponentų kūrimą, gamybą ir reklamą automobilių gamintojams ir kitiems tiekėjams. „HELLA“ didžiuojasi sugebėjimu sekti pagrindines tendencijas, įsivyravusias automobilių pramonėje, – aplinkosaugą, saugą bei komfortą ir patogumą – ir prisiderina prie šių tendencijų su išmaniaisiais akumuliatorių jutikliais, radaru grįstomis pagalbinėmis vairavimo sistemomis ir prisitaikančiomis apšvietimo sistemomis.

Tuo pačiu metu atsarginių dalių rinkos sektoriuje HELLA kuria, gamina ir reklamuoja gaminius nepriklausomai atsarginių dalių rinkai ir automobilių dirbtuvėms.

HELLA specialaus panaudojimo sektorius aptarnauja tikslines grupes nuo statybinių mechanizmų gamintojų iki laivų statytojų ir iki komunalinių ir energijos paslaugų teikėjų juos aprūpindama novatoriškais apšvietimo ir elektronikos gaminiais. HELLA sugebėjimas pasiūlyti sistemišką technologijų, veiksmų ir kokybės išmonės perkėlimą ir tinkamą pritaikymą tiesiai iš automobilių pramonės kuria įmonės išskirtinio konkurencingumo pagrindą, susijusį su kainomis ir naujovėmis.