HC-CARGO starteriai, generatoriai, oro kompresoriai ir automobilių elektronikos atsarginės detalės bei priedai yra įsitvirtinęs elementas automobilių pramonės atsarginių dalių rinkoje.

Žmonės ir gebėjimai
HC-CARGO vizija yra vertės kūrimas visais lygmenimis.

Su į ateitį žvelgiančiu ir į pirkėją orientuotu požiūriu mes kuriame tvarius santykius ir padedame savo partneriams ir klientams sėkmingai verslauti. Tvarūs komerciniai santykiai padeda mums išlikti pagrindiniu automobilių elektronikos komponentų tiekėju Europoje.

HC-CARGO aukšto lygmens ir reguliariai mokomi bendraminčiai prisiima atsakomybę ir skiria savo talentus geriausių paslaugų teikimui mūsų partneriams. Mes džiaugiamės galėdami savo išmone ir patirtimi padėti jūsų kasdieniam verslui.

Dešimtmečiai buvimo rinkoje suteikė mums:
• puikaus mūsų rinkos suvokimo
• patirties dirbant su novatoriškais produktais.

Mes turime puikų ryšių tinklą su atsarginių dalių rinkos gamintojais, tad jūs galite būti užtikrinti, kad mes laikomės pramonės etalonų ir savo pačių aukštos kokybės standartų.

Mes, kaip ekspertai, padėsime rasti geriausius sprendimus jūsų verslui ir jūsų klientams dabar ir vėliau.

Jūs visada laukiami HC-CARGO.

Istorija
1963 m. Holger‘is Christiansen‘as (1927–2000) padėjo sukloti pamatus HC-CARGO sėkmės istorijai. Kompanijos būstinė buvo – ir vis dar yra – Esbjerge (Danijoje).

„HC-CARGO“ prisitaiko prie rinkos pokyčių ir techninės plėtros su į ateitį ir į klientą orientuota dvasia, kuri yra visų HC-CARGO darbuotojų varomoji jėga. Per daugiau nei 50 metų klientai įvertino ne tik labai kokybiškus HC-CARGO gaminius, bet ir puikų aptarnavimą bei bendradarbiavimą.

HC-CARGO starteriai, generatoriai, oro kompresoriai ir automobilių elektronikos atsarginės detalės bei priedai yra įsitvirtinęs elementas automobilių pramonės atsarginių dalių rinkoje.

„Bosch“ kompanija 2008 m. įsigijo „Holger Christiansen“, A/S. Nuo to laiko

HC-CARGO priklauso „Bosch“ grupės prekės ženklui.

HC-CARGO svarbiausia yra kokybė
HC-CARGO inžinieriai tikrina dalių sąveiką, suderinamumą ir lengvą įrengimą prieš jų patvirtinimą ir išleidimą į rinką. HC-CARGO tikrinimo procedūros užtikrina, kad mes laikomės žodžio.

HC-CARGO užsakymo ir valdymo procesai yra patvirtinti DIN EN ISO 9001 standartu.

HC-CARGO originali įranga yra kokybiška. 5 žvaigždučių piktogramėlė padės jums išsirinkti tinkamiausią gaminį. Jeigu matote piktogramėlę, tai reiškia, kad detalė yra originali, t. y. geriausios įmanomos kokybės rinkoje. Jeigu piktogramėlės nėra, detalė yra atsarginių dalių rinkos kokybės, t. y. HC-CARGO kokybė, kuri jums gerai žinoma, patikrinta jų pačių patikros cechuose prieš pristatymą rinkai.

HC-CARGO 5 žvaigždučių programa apima gaminius, žinomus automobilių atsarginių dalių rinkoje kaip „originalios atsarginės detalės“. Šių detalių tiekėjai yra originalios įrangos gamintojai. Visą HC-CARGO produktų katalogą galite rasti interneto parduotuvėje.

Tiekėjų kontrolė
Tapti HC-CARGO tiekėju nėra lengva. Tiekėjai turi atitikti labai ilgą reikalavimų sąrašą. Jie privalo turėti tinkamus procesus, be to, turi įtikinti mūsų patyrusius kokybės vadybininkus ir inžinierius, kurie dažnai lanko mūsų tiekėjus ir intensyviai juos tikrina. Šis nesibaigiantis procesas trunka visą bendradarbiavimo laikotarpį.

HC-CARGO taip pat tikisi, kad jų tiekėjai turės užtikrintus valdymo procesus. Todėl jie visi turi atitikti DIN EN ISO 9001 arba TS 16949-standartus.
Būti žalesni ir švaresni

Kompetentinga ir atsidavusi HC-CARGO inžinierių komanda užtikrina patikimus ir ypač tvarius procesus. HC-CARGO atitinka ISO 9001:2015 standartą. Taip pat HC-CARGO turi ir ISO 14001:2015 standartą, kuriuo patvirtinama mūsų aplinkos apsaugos politika.

Kompanija nuolatos stengiasi suvartoti kuo mažiau energijos savo patalpose. HC-CARGO pastatų valdymo skyrius stengiasi užtikrinti, kad kompanija visada vykdytų šiuos reikalavimus ir siektų kuo geresnių sprendimų.