LAGO yra patyręs, pasižymėjęs ir gerbiamas sunkvežimių ir priekabų priedų – įrankių ir sandėliavimo dėžių, sistemų purvasaugių, gesintuvų dėžių kartu su kitais papildomais gaminiais – gamintojas, veikiantis 60 metų.
1992–2017 M. – 25 METAI KELYJE

LAGO istorija prasidėjo tada, kai po Antrojo pasaulinio karo Italijoje buvo per daug karinės technikos, kurią paliko sąjungininkų kariuomenė. Šias medžiagas, kurias reikėjo perdaryti taip, kad būtų galima naudoti civiliniais tikslais, Giovanni‘s Lago, kuris sugebėjo kaldinti metalus, ardė, perrinkinėjo ir atidarė savo dirbtuves.
Atsarginių detalių dažnai trūkdavo arba išvis nebūdavo, tad jam kilo mintis gaminti jas pačiam. Sprendimas buvo sėkmingas, todėl jis dirbo toliau.
Praėjusio amžiaus paskutiniame dešimtmetyje Giovanni‘s į įmonės veiklą įtraukė sūnus Fabio ir Roberto ir LAGO tapo tokia, kokia ji yra šiuo metu.
Jie priėmė iššūkį, kurį pradėjo jų tėvas žvelgdamas į ateitį, ir perdavė jiems viso brangaus paveldo vairą, sudarytą iš patirties ir darbo kultūros.
Štai 25 metų kelionės etapai, kurie vis dar rutuliojasi ir nuolatos keičiasi.
1996–2006 M. – 10 EVOLIUCIJOS METŲ

1996–2005 m. buvo itin svarbūs, kai LAGO pasinaudojo pramoninių transporto priemonių kėbulų rinkos pokyčiais. Be įprastinių metalo apdribimo procesų, įmonė, pajutusi pirmus besikeičiančios rinkos signalus, pasiūlė termoplastinių medžiagų formavimo galimybes.
Iš pradžių pristačiusi išcentrinį liejimą, paskui – liejimą slegiant, įmonė įgavo daugiau patirties, technologijų galimybių ir paįvairino savo gaminius.
Įmonė, nuolat ir atkakliai optimizuodama savo veiklą, pradėjo visiškai automatizuotą apdirbimą.
2016–2018 M. TOBULĖDAMI SĖKMINGAI DIRBAME TOLIAU

2016 m. siekiant veiksmingiau dirbti pradėta vidinė reorganizacija taikant „Lean“ metodiką ir mąstyseną. Būti pasirengusiems ateities iššūkiams, kurie vyksta jau šiandien, lanksčiau, punktualiau ir dinamiškiau planuoti ir eksploatuoti.