MAHLE yra pirmaujantis tarptautinis ateities transporto priemonių plėtros ir gerinimo partneris, automobilių pramonės tiekėjas bei pradininkas ir technologijų skatintojas.

MAHLE grupė yra įsipareigojusi tobulinti transporto priemonių efektyvumą, stengtis, kad jos kuo mažiau kenktų aplinkai ir taptų patogesnės. MAHLE nuolatos optimizuoja vidaus degimo variklį, skatina naudoti alternatyvius degalus ir ruošia e. transporto pristatymo ir pripažinimo pasaulyje pagrindus.
Įmonės produkcija, pagrįsta puikiai veikiančiomis variklio ir komponentų, filtracijos ir temperatūrų kontrolės sistemomis, yra susijusi su tiltų ir oro kondicionavimo technologijomis. Išmanydama elektros ir elektronikos komponentus ir jų sistemas, MAHLE gali pasiūlyti integruotus sistemų sprendimus e. transportui.

MAHLE gaminiai naudojami beveik kas antroje transporto priemonėje visame pasaulyje. Dešimtmečius MAHLE dalys ir sistemos buvo naudojamos ir lenktynių trasose, ir bekelėse stacionariuose prietaisuose, mobilioje technikoje, geležinkelio transporte, jūrinėse transporto priemonėse. MAHLE grupė yra įsipareigojusi efektyvinti transportą, daryti jį kuo ekologiškesnį ir patogesnį. Įmonės produkcija, pagrįsta puikiai veikiančiomis variklio ir komponentų, filtracijos ir temperatūrų kontrolės sistemomis, yra susijusi su tiltų ir oro kondicionavimo technologijomis. 
„MAHLE“ technologinė strategija – tolesnis vidaus degimo variklių optimizavimas kartu spartinant MAHLE elektromobilumo plėtrą.

Strategiškai siekiame skatinti klimato apsaugą atsižvelgdami į tai, kad pasaulyje daugėja gyventojų, vyksta urbanizacija, globalizacija, susisiekimas ar ribojamas teršalų išmetimas. Mes ne tik matome galimybę augti, bet ir pareigą kurti savo technologijas taip, kad transportas mūsų planetoje būtų kuo ekologiškesnis.