PE, įkurtas 1947 m., yra vienas iš pirmaujančių nepriklausomos atsarginių dalių rinkos gamintojų. PE prekės ženklas užregistruotas tarptautinėje rinkoje nuo 1979 m.

Išsamus ir greitai augantis komercinių atsarginių detalių asortimentas yra sukurtas pačios įmonės patalpose ir yra pagrįstas aukštais saugos, kokybės ir gamybos standartais. Griežtus reikalavimus keliančios dirbtuvės pasitiki PE pagamintais dirbtuvėms skirtais gaminiais, su kuriais galima puikiai suremontuoti priekabas ir komercines transporto priemones.

Tarptautinis PE prekybos partnerių tinklas užtikrina PE atsarginių detalių prieinamumą patikimai ir greitai, visur, kur jų prireiktų.
BENDROVĖS

VALDYBA
PE, kaip BPW grupės nepriklausoma bendrovė, skiria didžiausią dėmesį strateginiams ilgalaikiams bendrovės tikslams, greitai priima sprendimus, turi stiprią valdymo komandą ir darbuotojų, prisitaikančių prie pokyčių.

Įmonė nuolat susiduria su dviem veiksniais – tapatumu ir strategija. Sėkmingai valdyti pokyčius ir išlaikyti vientisumą yra išbandymas, kurį PE valdyba ne tik palaiko, bet ir skatina.

Ilgalaikiai ir bendradarbiavimo verslo santykiai kuriami remiantis nuolatine aukšta mūsų gaminių kokybe.

ĮVAIZDIS
PE nori pirmauti pasaulinėje detalių dirbtuvių rinkoje.

PE, priklausanti BPW grupei, suteikia galimybę viso pasaulio ekspertams pataisyti bet kokią komercinę transporto priemonę optimaliai ir saugiai naudojant mūsų gaminius. Didmenininkai ir dirbtuvės yra užtikrinti mūsų siūlomų paslaugų ir į remontą orientuotų gaminių kokybe.