„Prestolite Electric Incorporated“ yra pasaulinis generatorių, starterių, kitos elektros įrangos gamintojas ir paslaugų tiekėjas transporto, pramonės ir karinės pramonės sektoriuose. Įmonė buvo įkurta sujungus daugybę įmonių, kurios pradėjo gaminti XX a. pradžioje, todėl yra ilgametės inžinerijos kompetencijos ir novatoriškų gaminių padarinys. Įmonės tarptautinis pajėgumas suteikia klientams gaminius ir paslaugas pagal poreikius su „Prestolite Electric“ ir „Leece-Neville“ prekės ženklo gaminiais.

„Prestolite Electric“ gamina ir platina originalias ir atsargines dalis JAV, Kanadoje, Meksikoje, Europoje, Kinijoje ir Honkonge. Platus pasaulinis platinimo tinklas gaminius daro vis prieinamesnius, teikia vis daugiau techninės priežiūros paslaugų, organizuoja mokymus apie transporto priemonių elektros sistemas, taip išlaikydamas pridėtinę transporto priemonės ir įrangos vertę vartotojui.

Norėdami rasti papildomos informacijos apie gaminį ir techninius duomenis, kurie atitiktų šiuolaikinius transporto priemonių ir įrangos reikalavimus, apsilankykite Šiaurės šalių, Europos ir Kinijos svetainėse „Global Locations“.
Viskas prasideda su „Prestolite Electric“