„Samco Autotechnik“, GmbH, yra komercinių transporto priemonių ir pramoninių atsarginių dalių gamintoja ir platintoja, originalios įrangos gamintoja (OEM) ir komercinių transporto priemonių atsarginių dalių tiekėja. 
„SAMCO“ DIDŽIUOJASI GALĖDAMI PRANEŠTI ESANTYS VIENINTELIAI „DAS LAGER GERMANY“, PLATINTOJAI EUROPOJE

„Das Lager Germany“ yra pasaulinis guolių gamybos lyderis. Įmonė gamina aukščiausios kokybės guolius, kurie yra suprojektuoti ir ištobulinti įmonės būstinėje Vokietijoje.

„Das Lager Germany“ tiekia visokio dydžio guolius, kurie naudojami ir automobilių, ir sunkiojoje pramonėse.

Be įprastų produktų, „Das Lager Germany“ taip pat projektuoja guolius pagal klientų užsakymus.
2018 METŲ TIEKĖJAS

SAMCO AUTOTECHNIK, GmbH, buvo apdovanotas pasaulinio žemės ūkio technikos, statybinės įrangos, komercinių transporto priemonių ir jėgos pavarų technologijų pasaulinio lyderio „CNH Industrial“ (www.cnhindustrial.com) kaip geriausias 2018 m. EMEA detalių tiekėjas ir paslaugų teikėjas.

„CNH Industrial“ įvertina daugiau nei 2 000 savo pagrindinių tiekėjų pagal tokius pagrindinius atitikties kriterijus kaip bendradarbiavimas, kokybė, tiekimas ir patikimumas. Programa skatina nuolat ir abipusiškai tobulintis siekiant stiprinti tvarią ir ilgalaikę partnerystę.
SKATINA JUDĖTI PIRMYN
„Samco“, originalių gamybos verslo detalių ir atsarginių dalių rinkos specialistai, teikia standartinius ir specialiuosius sprendimus komercinių transporto priemonių, automobilių ir pramonės inžinerijos srityse. Daugiau nei 25 metai patirties gamybos ir prekybos srityse yra skiriamieji „Samco Autotechnik“, GmbH, bruožai.

„Samco“ yra pasaulinis filtravimo, pneumatinių pakabų, pneumatinių ir elektroninių detalių, apšvietimo ir įrangos tiekėjas, atitinkantis griežtus ir įpareigojančius klientų reikalavimus. „Samco“ įsitvirtino kaip rinkos ir inovacijos lyderis filtravimo ir pneumatinių pakabų sistemų srityse.