Daugybė žinomų automobilių pramonės prekės ženklų renkasi „Seger Horns“, žinomą ir Turkijos, ir pasaulio rinkoje, kaip patikimų garso signalų gamintoją. „Seger Horns“ tiekia savo produkciją daugybei originalių detalių gamintojų: „Renault“, „Isuzu“. „Audi“, „Honda“, „Mercedes-Benz“, „Volkswagen“, „Tesla“, „Nissan“, „Ford“, „Dacia“, „BMC“, „Karsan“, „JCB“, „Iveco“, „Temsa“, „Otokar“, „DAF“, „Cukurova“, „Erkunt“, „Hidromek“, „Tumosan“, „Turk“, „Tractor“, „Taral“, „Bozok Tractor“, „Hars Tractor“ ir motociklų gamintojams: „Indian Motorcycle“, „Bigdog“, „Victory“, „Polaris“ ir kt.

„Seger Horns“ – vienas populiariausių automobilių garso signalų gamintojas, pirmas Vokietijoje, trečias Europoje ir vienas iš dešimties didžiausių signalų gamintojų pasaulyje.

„Seger Horns“ nuolatos glaudžiai stebi naujausias signalų gamybos technologijas bei inovacijas ir prisideda prie pasaulinio automobilių pramonės sektoriaus tiekdamas nekenkiančius vartotojui gaminius, sukurtus savo mokslinių tyrimų ir plėtros laboratorijose. Naujieji gaminiai, kuriuos ištobulino mūsų mokslinių tyrimų ir plėtros inžinieriai, yra pripažinti tarptautinėse rinkose.

Bursoje jie gamina garso signalus visam pasauliui.