Įkūrėjas George Baldwin‘as sukūrė pirmąją užsandarintą žymimąją šviesą norėdamas išspręsti priekabų šviesų trumpalaikiškumą kokybės kontrolei panaudodamas savo virtuvės kriauklę. Ta pirmoji šviesa sulaukė komercinio pasisekimo ir „Truck-Lite“ netrukus į rinką išleido pirmąsias užsandarintas stabdymo, posūkių, gabaritines šviesas.

„Truck-Lite“ turi ilgaamžę pirmųjų produktų gamybos istoriją, pradedant nuo pirmųjų užsandarintų šviesų, pirmųjų LED S/T/T šviesų komercinėms transporto priemonėms ir pirmųjų priekinių LED šviesų karinėms ir komercinėms transporto priemonėms. Visi šie pirmieji buvo šios pramonės srities proveržiai, bet būti pirmiems neužtenka. Mūsų tikslas nuo projektavimo iki įrengimo yra tiekti tik tai, kas geriausia. Mūsų gaminiai daug kartų buvo kopijuoti, bet mūsų geresnė kokybė kitiems liko nepasiekiama.
Mes jau 2000 m. pradėjome atlikti pradinius karinių transporto priemonių LED priekinių šviesų tyrimus. Po aštuonerių metų projektavimo, griežtų išbandymų ir karinio patvirtinimo „Truck-Lite“ pradėjo tiekti LED šviesas transporto priemonėms, panaudotoms Irake ir Afganistane operacijos „Audra dykumoje“ metu.

„Truck-Lite“ pristatė tas pačias technologijas civilių rinkai 2009 m. su pirmąja DOT, atitinkančia 7 colių apvalią LED šviesą.

2012 m. „Truck-Lite“ pritaikė savo LED šviesų gaminius sunkiosios kategorijos komercinėms transporto priemonėms, pateikdama pirmąsias pritaikomas LED priekines šviesas 8 kategorijos sunkvežimiams.