„Valeo“ istorija prasidėjo 1923 m. dirbtuvėje Sent Uene, visai netoli Paryžiaus (Prancūzijoje). Po daugiau nei 90 metų įmonė yra pasaulyje pirmaujanti automobilių detalių tiekėja, turinti atstovybes 33 šalyse ir bendradarbiaujanti su viso pasaulio automobilių gamintojais.

„Valeo“ yra automobilių pramonės tiekėjas ir automobilių gamintojų partneris visame pasaulyje. Kaip technologijų kompanija, mes projektuojame novatoriškus sprendimus, skirtus išmaniajam važiavimui, su ypatingu dėmesiu, skirtu intuityviam vairavimui ir CO2 emisijų mažinimui. Grupė taip pat tiekia ir platina atsargines detales automobilių gamintojams ir nepriklausomoms atsarginių dalių rinkos įmonėms.

„Valeo“ pardavimų augimas pralenkė tarptautinę automobilių rinką, ji priima labai daug užsakymų, daugiau nei trečdalis jų yra naujoviški. Atsižvelgiant į šį pasiekimą, 2015 m. „Thomson Reuters“ įtraukė „Valeo“ į „Geriausių pasaulio novatorių 2015“ sąrašą.

Mūsų novatoriška strategija yra grįsta tyrimais ir technologiniu bendradarbiavimu kaip „Safran“, įsigijimais kaip „peiker“ ir „Spheros“, investicijomis į startuolius, investicijomis į rizikos kapitalo fondus, taip pat į bendras įmones.