Visur, kur tik jūs keliausite, VARTA akumuliatoriai tieks visą energiją tol, kol nusigausite į reikiamą vietą. Ar jūs vairuojate pirmąjį savo automobilį, ar savo paties transporto priemonę su „start-stop“ funkcija, ar itin gerai aprūpintą transporto priemonę su dideliais energijos reikalavimais, VARTA akumuliatoriai tiekia tiek energijos, kiek reikia.

Šiuo metu jūs rasite VARTA gaminių milijonuose automobilių, katerių, motociklų ir namelių ant ratų. VARTA inžinieriai pritaiko savo žinias ir tikslumą gamindami kiekvieną akumuliatorių. VARTA akumuliatoriai užtikrina ilgaamžiškumą, mažiau korozijos ir mažesnes eksploatacines išlaidas, savybes, kurias rasite visuose gaminiuose, pradedant pažangių automobilių asortimentu „start-stop“ ir baigiant mūsų profesionalių motorinių valčių gaminiais. Pasirinkę VARTA, jūs pasirenkate patikimą precizišką technologiją, kuri teikia geriausią gamybinę savo klasės kokybę.

Naujovės su tikslu – VARTA akumuliatoriai yra degalų taupymo naujovių kaip ir „start-stop“ varikliai varomoji jėga. Pagaminamos su iki 20 procentų mažesnėmis emisijomis, jos nuolat patikimai paleis jūsų automobilio variklį, taip efektyviai sumažindamos jūsų degalų sąnaudas.

Aukščiausios kokybės patirtis – nuvežkite savo automobilį į dirbtuves, kuriose dirbama su VARTA, ir jūs būsite puikiai aptarnautas.

Stipri istorija – VARTA prekės ženklas turi ilgametę, t. y. siekiančią 125 metus, patirtį. VARTA akumuliatoriai montuojami didžiųjų automobilių gamintojų, kuriais pasitiki viso pasaulio vairuotojai, gamyklose.

Automobilių gamintojai renkasi tai, kas geriausia jų automobiliams
Automobilių gamintojai renkasi detales, kurios geriausiai tinka jų automobiliams. Be kokybės, yra dar du dalykai, į kuriuos atsižvelgia automobilių gamintojai rinkdamiesi akumuliatorius. Vienas yra eksploatacinės savybės, kitas – žemas blogo veikimo rodiklis. Štai kodėl automobilių gamintojai renkasi VARTA.

Pats geriausias automobilių akumuliatorių tiekėjas
8 iš 10 naujai pagamintų automobilių su „start-stop“ technologija su įdiegta AGM įmontuojami būtent su VARTA akumuliatoriais. Nes VARTA akumuliatoriai yra pranašesni. OE logotipas reiškia „originalią atsarginę detalę“. Tai reiškia, kad beveiki visi VARTA akumuliatoriai yra detalės, kurios keliauja tuo pačiu konvejeriu, kaip ir kita originali įranga.

OE kokybės sertifikatai ir eiga
VARTA turi daugiau nei 100 raidos etapų, produktų parametrų ir kintamųjų, kurie yra tikrinami ir stebimi gaminant skirtingus akumuliatorius. Būtent todėl mes esame pats geriausias automobilių akumuliatorių tiekėjas.