Mes dalyvaujame rinkoje nuo 1979 m., nuolat tobuliname savo gamybos procesus ir siūlomus gaminius. Mes taikome pažangiausias technologijas pramonėje, norėdami pasiūlyti naujoviškus automobilių apšvietimo sprendimus. Mes deriname novatoriškumą su aplinkos suvokimu, kreipiame dėmesį į naujas tendencijas ir išsamiai analizuojame savo klientų poreikius.
Įmonė įsikūrusi Godzikovicoje (Lenkijoje). Būtent čia mūsų patyrusi ir nuolatos tobulėjanti komanda dirba sau WAŚ gaminiais, kurie jau daug metų vertinami ir užsienio rinkose.

Mes grindžiame savo gamybos procesus naujoviškais metodais ir aukščiausios kokybės medžiagomis, taip užtikrindami aukščiausią WAŚ siūlomų gaminių kokybę. WAŚ turi moderniausią technologijų parką ir savo fotometrinę laboratoriją, kurioje tikrinami kiekvieno pagaminto žibinto parametrai.

Aukšti standartai, taikomi automobilių žibintų, šviesą atspindinčių įtaisų ir kitų plastikinių gaminių projektavimo, gamybos ir pardavimo srityse, yra patvirtinti kokybės kontrolės sertifikatu ISO 9001 ir aplinkos apsaugos valdymo sistemų sertifikatu ISO 14001.

Gavome daugybę apdovanojimų ir įvertinimų, pavyzdžiui, šešiolika medalių iš tarptautinės automobilių mugės, vykusios Poznanėje, štai mūsų naujausieji apdovanojimai: „III Lenkijos Respublikos 25 metų sukakties apdovanojimas“ ir „2015 metų auksinis vartotojo pasirinkimo medalis“ yra mūsų novatoriškumo ir konkurencingumo liudijimai.

WAŚ gali pasigirti draugiška ir šeimyniška atmosfera. Skatindami nuolatinį ir dinamišką augimą, mes išlaikome tradicines ir nesenstančias vertybes. Nepaisydami stiprios pozicijos rinkoje, mes ir toliau tobuliname savo gaminius taikydami naujas technologijas ir investuodami į savo darbuotojų įgūdžius bei žinias.